Ovladac oken u ridice V70

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
anonym_user

#26 Ovladac oken u ridice V70

Příspěvek od anonym_user »

Jeste to nemam dobre :(
Zkousel jsem jestli tam jde proud a vsude jsem nameril plus i minus takze predpokladam, ze po elektru vse bude dobre. Ikdyz nevim ktery pin by mel davat minus atd. Je mozne, ze vadny ovladac u ridice bude delat bordel, ze nepujde otevrit okno u ridice nebo jit po motorku?

Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 257
Registrován: 7 roků 10 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#27 Ovladac oken u ridice V70

Příspěvek od Scarabeus »

jednoduše si pujč zdravý centrální vypínač a vyzkoušej ho... pak uvidíš hned kde je problém...

taky to může být dveřní svazek a taky zásuvky ve dveřích... a nebo vypínač na druhé straně dveří...!!! 8)
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

anonym_user

#28 Ovladac oken u ridice V70

Příspěvek od anonym_user »

Dva ovladace jsem vycistil, promazal a furt nic. Okno u spolujezdce nejde ani od ridice ani ze svojeho ovladace. Vcera jsem vyndal motorek, profoukl, podival na nej, ale ja tam nic nevidim. Dam to dokupy a ejhle, spolujezdcovo okno sjelo dolu, ale nahoru uz nechtelo jet. Tak zase rozdelat. Proste to tahalo okno jen dolu a to z mojeho ovladace i ze svojeho. Zkusit sehnat treti ovladac nebo neco jine?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 57
Registrován: 6 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: Volvo V70, 2.5TDI, r.v.1998

#29 Ovladac oken u ridice V70

Příspěvek od dafka »

Tak jak jsi dopadl?:D
Dnes se mi taky vyskytl problem. Kdyz jsem u ridice stahoval okno, sjelo tak tri milimetry a pak uz nereagovaly tlacitka u ridice, ani na predni ani na zadni okna (zamknout tlacitkem jde).
Ovladaci tlacitka ani nesvitily. Kdyz jsem otevrel dvere, tak svitily, ale nefungovaly. Pomackal jsem svazek u pantu dveri (konektor normalne usazen) a pak to jakz takz fungovalo. Znamena to teda, ze tam nekde bude jen spatny dratek, nebo to muze byt i neco jineho? Vcera jsem byl na mycce, ze by se dostala do konektoru voda?
_________________
Volvo V70, 2.5TDI, r.v.1998, 103kW, manuál

anonym_user

#30 Ovladac oken u ridice V70

Příspěvek od anonym_user »

Ja koupil pouzity ovladac a mam po problemu. Vytahni ovladac, rozdelej ho a uvidis. Treba tam je neco spalene.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“