Nespolehliví prodejci a jak na ně

Odpovědět
  • Autor
  • Zpráva
Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#1 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Jarda S40 »

OT=:roll: :roll: :roll: Asi by stálo za úvahu některým jedincům zakázat přístup do inzerce. Nedávno tu bylo něco s poklicema na S/V40 a podobně. Klub by možná měl své členy trochu chránit????? Nejde o cenu, to je svobodná volba, ale ty chybějící informace o poškození či nepoužitelnosti jsou nefér! Nebo aspoň pooužít Black list??? Měli bychom si o tom pokecat. Že by v knize přání a stížností? Tady je to OT

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#2

Příspěvek od Honza »

Jarda S40 píše:OT=:roll: :roll: :roll: Asi by stálo za úvahu některým jedincům zakázat přístup do inzerce. Nedávno tu bylo něco s poklicema na S/V40 a podobně. Klub by možná měl své členy trochu chránit????? Nejde o cenu, to je svobodná volba, ale ty chybějící informace o poškození či nepoužitelnosti jsou nefér! Nebo aspoň pooužít Black list??? Měli bychom si o tom pokecat. Že by v knize přání a stížností? Tady je to OT
Tak jsem to odsunul, ale nechal u inzerátů aby to bylo po ruce. Zakázat přístup by sice šlo , ale dotyčný se zaregistruje znovu a jinak a jsme tam co jsme byli.
Vyskytl se již druhý případ podivného prodeje zboží na tomto foru a tak je třeba si vyjasnit jak na to. Níže jsem sesmolil něco pro začátek a prosím o doplnění, potom to učešu a nakopíruju do všech sekcí inzerce.
Ps: kdo to byl s těma puklicema - nemůžu to najít. Díky Už jsem našel

Pravidla pro inzerci

Prodejce:
Prodejce by měl poskytnout co největší množství informací o nabízeném zboží které nabízí k prodeji. O jeho přednostech a nedostatcích a v rámci možností i fotodokumentaci. Pokud je na zboží viditelná vada nebo kaz, je fotodokumentace nezbytně nutná.
Kupující:
Kupující by si měl ověřit stav zboží a popřípadě si vyžádat doplňující informace.

Oba by měli vystupovat co nejseriózněji a dodržovat úmluvu mezi sebou o způsobu provedení transakce, jinak budou uveřejněni na listině nespolehlivých inzerentů.

Nespolehliví prodejci:
Hroch_m
Tono01


Nespolehliví kupující:
zatím nikdo
Naposledy upravil(a) Honza dne 25 bře 2007 11:37, celkem upraveno 2 x.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

anonym

#3

Příspěvek od anonym »

Honza píše: Prodejce:
Prodejce by měl poskytnout co největší množství informací o nabízeném zboží které nabízí k prodeji. O jeho přednostech a nedostatcích a v rámci možností i fotodokumentaci. Pokud je na zboží viditelná vada nebo kaz, je fotodokumentace nezbytně nutná.
Kupující:
Kupující by si měl ověřit stav zboží a popřípadě si vyžádat doplňující informace.

Oba by měli vystupovat co nejseriózněji a dodržovat úmluvu mezi sebou o způsobu provedení transakce, jinak budou uveřejněni na listině nespolehlivých inzerentů.

Nespolehliví prodejci:
Hroch_m
Tono01


Nespolehliví kupující:
zatím nikdo
No s tou fotodokumentací bych to rozšířil "Pokud je na zboží viditelná vada nebo kaz, je fotodokumentace nutná."

Honza :Dolpněno

elde
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 44
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: V70 II TDI
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#4

Příspěvek od elde »

No, urcite by stalo za to pro inzeraty vytvorit vstupni formular vcetne povinnych udaju, a to nejen o nabizenem zbozi, ale i o pradavajicim, ktere by musel dotycnz vyplnit nad ramec registrace, pripadne doplnit ve svem profilu nevyplnene. A na to pak navazat nejaky system feedbacku, jako na aukcich.
_________________
je:
740GL, 1984, B230K, 5q
740GLE, 1986, B230E, 4q+OD - depozit
V70 II, 2000, 2.5 TDI, manual

anonym

#5

Příspěvek od anonym »

elde píše:No, urcite by stalo za to pro inzeraty vytvorit vstupni formular vcetne povinnych udaju, a to nejen o nabizenem zbozi, ale i o pradavajicim, ktere by musel dotycnz vyplnit nad ramec registrace, pripadne doplnit ve svem profilu nevyplnene. A na to pak navazat nejaky system feedbacku, jako na aukcich.
ty jo to je super nápad. Takový formulář pro inzerenty, kde se bude muset vyplnit vše potřebné. Včetně fotky. :wink:

standa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1735
Registrován: 19 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Amazon, 1800ES, 240, 480, 740,760, T603
Participant x 1

#6

Příspěvek od standa »

já bych to nehrotil - kvůli dvěma třem padouchům takový ciráty, tabulky, kodexy prodávajícího a kupujícího... :roll:
_________________
121 Amazon, B20A, 1970
244 GL, 1980, B21A, Tuzex
3x 240 kombi, 1991-3, B200F, B230F, Super Polar, Eaton Diff Locker, Standheizung
Tatra 603, 1970, V8

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#7

Příspěvek od Honza »

standa píše:já bych to nehrotil - kvůli dvěma třem padouchům takový ciráty, tabulky, kodexy prodávajícího a kupujícího... :roll:
Souhlas se Standou. Nápad Eldeho je sice dobrý, ale myslím že pro náš objem inzerce moc složitý. Bude stačit ta černá listina a hlavně kupující budou muset zvýšit ostražitost při obchodech.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1054
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#8

Příspěvek od travex »

Honza píše:
standa píše:já bych to nehrotil - kvůli dvěma třem padouchům takový ciráty, tabulky, kodexy prodávajícího a kupujícího... :roll:
Souhlas se Standou. Nápad Eldeho je sice dobrý, ale myslím že pro náš objem inzerce moc složitý. Bude stačit ta černá listina a hlavně kupující budou muset zvýšit ostražitost při obchodech.
muzu se to vyhleove pokusit prevest z fora na web... tzn inzerat byl visel na webu a debata k nemu na foru.... tam uz formular a fotky nebudou problem...
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

elde
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 44
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: V70 II TDI
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#9

Příspěvek od elde »

Honza píše:Souhlas se Standou. Nápad Eldeho je sice dobrý, ale myslím že pro náš objem inzerce moc složitý. Bude stačit ta černá listina a hlavně kupující budou muset zvýšit ostražitost při obchodech.
No, slozitejsi to byt nemusi, naopak, pokud mi formular pomuze vyplnit potrebne veci, navic pomoci preddefinovanych udaju, pak to nejen urychli, ale nezapomenu pri zadavani na dulezite udaje, a bude take stejny vzhled inzeratu. Navic mohu vyuzit vyhledavani a filtry. A odpadnou poznamky typu dopln to a to ..., apod.
_________________
je:
740GL, 1984, B230K, 5q
740GLE, 1986, B230E, 4q+OD - depozit
V70 II, 2000, 2.5 TDI, manual

elde
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 44
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: V70 II TDI
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#10

Příspěvek od elde »

travex píše:muzu se to vyhleove pokusit prevest z fora na web... tzn inzerat byl visel na webu a debata k nemu na foru.... tam uz formular a fotky nebudou problem...
tak by to bylo idealni
_________________
je:
740GL, 1984, B230K, 5q
740GLE, 1986, B230E, 4q+OD - depozit
V70 II, 2000, 2.5 TDI, manual

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#11

Příspěvek od Jarda S40 »

Já si myslím,že ten Black-list bude stačit. Bude to současně sloužit jako memento i na další prodávající i kupující. Prodávající aby byli solidní a kupující aby byli opatrní. Zase nejsme Aukro, objem inzerce je zde jiný. Ale je to jen můj názor, každopádně děkuji Honzovi za rychlou reakci.

elde
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 44
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: V70 II TDI
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#12

Příspěvek od elde »

No, ale kdyz to tak domyslim, tak vicemene stejny formular, tedy krome ceny, by mohl slouzit jak vstup do databaze vozu clenu VK i uzivatelu webu/fora. Prace by to urcite zbytecna nabyla.
_________________
je:
740GL, 1984, B230K, 5q
740GLE, 1986, B230E, 4q+OD - depozit
V70 II, 2000, 2.5 TDI, manual

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#13

Příspěvek od jarek.krizan »

Panstvo já věděl že jste hlavičky chytré a něco vymyslíte, a jsem taky pro vyplnění některých nezbytných údajů, stejně je nutné vědět odkud se to prodává, aby si to neposílali lidi poštou, když bydlí vedle sebe a naopak.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#14

Příspěvek od Honza »

jarek.krizan píše: stejně je nutné vědět odkud se to prodává, aby si to neposílali lidi poštou, když bydlí vedle sebe a naopak.
Když bude každý dobržovat pravidla (bydliště) tak nevim co řešit. Snažím se každého nového uživatele kontrolovat a popřípadě posílám SZ.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#15

Příspěvek od vcar »

Pokud se můžu k tématu taky vyjádřit jako skoro postižený (odnesl to Háša), tak nějaká pravidla a formuláře bych vynechal. Každý kupující má právo na foto a jestliže si ho nevyžádá, pak následky odnáší sám. Bohužel, důvěra je důležitá, ale nebyla na místě. Black list je dobrý nápad, jen by do něj měli zapisovat jen moderátoři
Jardo40 souhlas a Honzovi dík.
_________________
S80 D5 120kW 2003 manual silver
V40 1.8i 92kW B4184SM 6/99 blackmetal

Raff
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 143
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Reichenberg/Oslo

#16

Příspěvek od Raff »

Jarda S40 píše: Nespolehliví prodejci:
Hroch_m
Tono01
Taky mam na jednoho pifku, byl dojednanej kseft a nez jsme se sesli, strelil to bez mrknuti oka komusi jinemu. Krome toho tady na foru rozprodava podivny kousky, pry z Reichu, podle me regulerni corkar. Nechci ho uvadet verejne, ale Honzovi jsem o nem koncem roku psal.
_________________
Past: Volvo 855 Estate 2,5 10V, 1995 (1/2004-10/2004)
Past: Volvo 855 Estate 2,5 TDI, 1996 (10/2004-1/2007)
Past: Volvo XC70 D5 Geartronic Summum, 2002 (12/2006-9/2012)
Present: CZ: Volvo XC70 D5 (205 HP) Summum MY 2010; Volvo V50 1.6D 2006 NO: Volvo V50 1.6D 2006 Addition

Drtic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1067
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Bangkok
Vůz: XC70 B5244T3 '02

#17 Re:

Příspěvek od Drtic »

Jarda S40 píše: Nespolehliví prodejci:
Hroch_m
Tono01
Pridavam Ghirgi, resp. udajne mi to posilal jeho otec. Koupil jsem tachometry kvuli pocitatku km, ktere je ovsem na nich nefunkcni a pan odmitl poslani zpatky.. :evil: Takze pozor na to
_________________
Volvo XC70, B5244T3, AW50/51, 170kW(ard), 2002 Obrázek
Volvo 964, B280E, AW71, 125kW, 1991, diplomat, jeste vetsi plna palba Obrázek
Volvo 744, B200E, M47, 85kW, 1991, diplomat - Bushovka, plna palba
Volvo 244, B19A, 1983 - v renovaci

Ghirgi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 121
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

#18 Re:

Příspěvek od Ghirgi »

Drtic píše:
Jarda S40 píše: Nespolehliví prodejci:
Hroch_m
Tono01
Pridavam Ghirgi, resp. udajne mi to posilal jeho otec. Koupil jsem tachometry kvuli pocitatku km, ktere je ovsem na nich nefunkcni a pan odmitl poslani zpatky.. :evil: Takze pozor na to
Podívej za 1) neber si mě do huby !!!
2) kupuješ starou věc, je to z rozebranýho auta, který jezdilo takže ti asi někdo těžko dá těžko záruku že ti ten a ten díl bude nějakou dobu sloužit.
3) Pokud mám dobré informace tak ti na starém tachometru to počítadlo taky nešlo a jak tvrdíš na novém taky nejde, což mi příjde dost zajímavá náhoda. Jestli nebude chyba na tvém autě a nebo v rukou.
4) Kdyby jsi zavolal do 2-3 dnů, ale ty se ozveš po 3 týdnech a chceš něco řešit ????
5) Když kupuju starou věc, tak si osobně pro věc zajedu a na místě vyzkouším a nebo musím počítat s případnými riziky.
6) Mimochodem já jsem taky koupil asi týden na fóru taky nějakou věc a stála mnohem víc a je mi teď na h...o protože nesplňuje parametry jaké mám mít a neosočuju člověka, který mi to prodal. To je chlapče riziko.



Proto prosím všechny kolenovrty a špekulanty, aby se řídily pravidly, která jsou vypsaná víže a výše:


Pravidla pro inzerci

Prodejce:
Prodejce by měl poskytnout co největší množství informací o nabízeném zboží které nabízí k prodeji. O jeho přednostech a nedostatcích a v rámci možností i fotodokumentaci. Pokud je na zboží viditelná vada nebo kaz, je fotodokumentace nezbytně nutná.
Kupující:
Kupující by si měl ověřit stav zboží a popřípadě si vyžádat doplňující informace.

Oba by měli vystupovat co nejseriózněji a dodržovat úmluvu mezi sebou o způsobu provedení transakce, jinak budou uveřejněni na listině nespolehlivých inzerentů.
_________________
Nyní V70 II D5 163ps 05"
Bylo V70 II 2,4D 04", Bylo V70 II TDI 00", Bylo V70 TDI 98", Bylo 740 GLE TD USA, Bylo 850 GLE 2,5i 10V mot. B5252 manual, Bylo Černá 440 TD - D19T EGR 94"

Drtic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1067
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Bangkok
Vůz: XC70 B5244T3 '02

#19 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Drtic »

Kdyz myslis... zaprve pocitatko km si bere signal z nahonu v diferaku stejne jako tachometr...cili vada v aute je timto vyloucena. Zadruhe, dostatek informaci o predmetu vystaven nebyl, ze... Zatreti, osobni predani probehnout melo, lec se mi pan v ten den neozval a na muj telefonat v den nasledujici mi rekl, ze na to zapomel ale poslal to postou.
Za ctvrte, nerikam, ze musi byt nutne rozbite, muze to byt jen jiny typ, coz pry pasovat muze ale fungovat nemusi. Solidni clovek by ale asi rekl ok, posli to zpatky, coz ja taky pri takovemhle pripade delam, lec pan ne.
Za pate, neber si me do huby a koncim diskusi. Je to tak jak to je a z telefonickeho hovoru mi prislo ze pan majitel vic nez vi, ktera bije. Jenom upozornuju ostatni. :?
Ja kdyz neco prodavam (tady na VK) tak bud jsem si jisty stavem, ktery popisu, nebo jasne zverejnim, ze netusim jak to funguje a v tom pripade mi to muze kdokoliv poslat zpatky v pripade neuspechu...tohle ja osobne povazuji za fer jednani :neutral:
_________________
Volvo XC70, B5244T3, AW50/51, 170kW(ard), 2002 Obrázek
Volvo 964, B280E, AW71, 125kW, 1991, diplomat, jeste vetsi plna palba Obrázek
Volvo 744, B200E, M47, 85kW, 1991, diplomat - Bushovka, plna palba
Volvo 244, B19A, 1983 - v renovaci

Ghirgi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 121
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

#20 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Ghirgi »

Drtic píše:Kdyz myslis... zaprve pocitatko km si bere signal z nahonu v diferaku stejne jako tachometr...cili vada v aute je timto vyloucena. Zadruhe, dostatek informaci o predmetu vystaven nebyl, ze... Zatreti, osobni predani probehnout melo, lec se mi pan v ten den neozval a na muj telefonat v den nasledujici mi rekl, ze na to zapomel ale poslal to postou.
Za ctvrte, nerikam, ze musi byt nutne rozbite, muze to byt jen jiny typ, coz pry pasovat muze ale fungovat nemusi. Solidni clovek by ale asi rekl ok, posli to zpatky, coz ja taky pri takovemhle pripade delam, lec pan ne.
Za pate, neber si me do huby a koncim diskusi. Je to tak jak to je a z telefonickeho hovoru mi prislo ze pan majitel vic nez vi, ktera bije. Jenom upozornuju ostatni. :?
Ja kdyz neco prodavam (tady na VK) tak bud jsem si jisty stavem, ktery popisu, nebo jasne zverejnim, ze netusim jak to funguje a v tom pripade mi to muze kdokoliv poslat zpatky v pripade neuspechu...tohle ja osobne povazuji za fer jednani :neutral:
Jasně máš pravdu... :tlesk:
_________________
Nyní V70 II D5 163ps 05"
Bylo V70 II 2,4D 04", Bylo V70 II TDI 00", Bylo V70 TDI 98", Bylo 740 GLE TD USA, Bylo 850 GLE 2,5i 10V mot. B5252 manual, Bylo Černá 440 TD - D19T EGR 94"

Lachtan
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#21 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Lachtan »

Drtic píše:Kdyz myslis... zaprve pocitatko km si bere signal z nahonu v diferaku stejne jako tachometr...cili vada v aute je timto vyloucena.
Víš co, jestli je to mechanický blbinec a moc na to nespěcháš, tak mi to někdy hoď a já se na to zkusím podívat 8)
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 96
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Potěhy 1

#22 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od skapetr »

Mám na tomhle fóru taky jednu zkušennost koupil jsem váhu vzduchu inzerovanou ZDE viewtopic.php?f=39&t=9111 píše že sní jezdil ve V70 TDi r.v. 97, váha měla stát 2500Kč + poštovné ukecal jsem ho na 2500Kč vč. poštovného, váha mi přišla je to r.v. 92, BOSCH 0280 202 130, je mechanická stejně jako ta moje což se mi z fotky líbilo ale bohužel má měkkčí chod a jinak nastavený doraz, po zamontování do vozu a 3km zkušební jízdě vvozidlo jen hulilo, váha šla hned pryč, napsal jsem proto uživateli že ta váha nění na 100% do mého vozu a on napsal že jede teď na týden do zahraničí a pak to vyřeší, poslední zpráva byla 14. září, ať se to vyřeší nebo ne chtěl bych tímto článkem spíš poukázat na to aby uživatelé udávali co jepodrobnější informace a kdyby tu váhu někdo chtěl tak napiště nebo zkuste přiblížit na jaký tip auta to je 2,4TD ????
_________________
nyní Volvo V70 / 2001 / 2,4i / 147kW / automat
je s umřetým motorem Volvo 850 / 1996 / 2,5 TDi / 103kW / manual

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#23 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Honza »

skapetr píše:Mám na tomhle fóru taky jednu zkušennost koupil jsem váhu vzduchu inzerovanou ZDE https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=39&t=9111 píše že sní jezdil ve V70 TDi r.v. 97, váha měla stát 2500Kč + poštovné ukecal jsem ho na 2500Kč vč. poštovného, váha mi přišla je to r.v. 92, BOSCH 0280 202 130, je mechanická stejně jako ta moje což se mi z fotky líbilo ale bohužel má měkkčí chod a jinak nastavený doraz, po zamontování do vozu a 3km zkušební jízdě vvozidlo jen hulilo, váha šla hned pryč, napsal jsem proto uživateli že ta váha nění na 100% do mého vozu a on napsal že jede teď na týden do zahraničí a pak to vyřeší, poslední zpráva byla 14. září, ať se to vyřeší nebo ne chtěl bych tímto článkem spíš poukázat na to aby uživatelé udávali co jepodrobnější informace a kdyby tu váhu někdo chtěl tak napiště nebo zkuste přiblížit na jaký tip auta to je 2,4TD ????
Psal že ji jezdil v 70 a ty jsi ji dal do 850, motory jsou sice stejné ale můžou mít jiné nastavení. Nevím jakou by jsi chtěl přesnější info o zboží než je typové číslo. Myslím že jeho info bylo dostatečné.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Ghirgi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 121
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

#24 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Ghirgi »

Proboha !!!!!! uvědomte si všichni, když kupujete něco starýho a jetýho a tak to není nebo spíše nemusí být PLNĚ funkční, nechci se nikoho zastávat, ale ten prodejce to nemusel mít zrovna 100procentně vyzkoušený a na tavýhle elektronický díly, zvlášť na váhu vzduchu vám asi záruku nikdo dát nemůže !!!!!!
_________________
Nyní V70 II D5 163ps 05"
Bylo V70 II 2,4D 04", Bylo V70 II TDI 00", Bylo V70 TDI 98", Bylo 740 GLE TD USA, Bylo 850 GLE 2,5i 10V mot. B5252 manual, Bylo Černá 440 TD - D19T EGR 94"

GDPR_user

#25 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od GDPR_user »

Ghirgi píše:Proboha !!!!!! uvědomte si všichni, když kupujete něco starýho a jetýho a tak to není nebo spíše nemusí být PLNĚ funkční, nechci se nikoho zastávat, ale ten prodejce to nemusel mít zrovna 100procentně vyzkoušený a na tavýhle elektronický díly, zvlášť na váhu vzduchu vám asi záruku nikdo dát nemůže !!!!!!
No tak to prrrr!!!
Pokud někdo prodává váhu vzduchu a chce za ni 2500Kč předpokládám že je funkční.A neříkej mi že pokud mám použitou věc tak nevím jestli je funkční!!!Pochopím staré brzdové kotouče,že nebudou jako nové,můžou mít otřep a pod,ale el.věci buď vím že jsou funkční,nebo podle toho nastavím cenu,ale 2500Kč za nezkoušenou váhu je sakra hodně. :twisted: :twisted: :twisted:
Odpovědět

Zpět na „PRODEJ“