Nespolehliví prodejci a jak na ně

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#151 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od dali »

Nejhorší je, že se vždycky najde nějaký procento slabších jedinců který na ty sračky se žalobou o pomluvě skočí. Mě takhle jedna svině německá vyhrožovala právníkem a žalobou o pomluvě abych z eBaye stáhnul feedback "Pozor podvodník!" za to že mě ojebala o 500 ojro. Nakonec jsem dostal svých 500e zpátky a situace se otočila, pak mě musel nahánět on, respektive jeho prodloužená ruka Trůda, která se mu o to starala.. ve finále mě i slušně prosila, že mají na eBayi eshop a značně je to poškozuje. Tak se mi jich zželelo, jenže feedback nešel odstranit, takže jsem napsal jen doplňující komentář, že peníze vráceny :angel:
Neni nutný se nechat vodit od vychcaných zmrdů :P

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#152 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od koch »

...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 12 roků 9 měsíců

#153 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od marigold »

Sk1no - ghosting. Stálo mě to jeden den v autě a to že mi uteklo jiné auto od známého což mě sere samozřejmě víc..
Když už prodávám auto, tak bych si měl být jistý že ho chci prodat a nenechám týden někoho čekat na to aby se pak dozvěděl že je prodej zrušen, tady z fóra..
Mám pochopení pro ledacos, ale když už si dá tu práci aby tady upravoval inzerát tak mi mohl poslat aspoň blbou SMS.
Nechci na něj nijak kydat špínu, jen poskytuji info jak mezi námi (ne)proběhl "obchod".

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#154 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od python.p »

Hele, to bude nějaký renonc. Mě auto podržel i když byl velký zájem, všechno podle domluvy. Žádný problém.
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 12 roků 9 měsíců

#155 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od marigold »

Hele je to sympaťák, dost mě to překvapilo. Já, myslím, jsem se choval jako kupec přijatelně, chtěl jsem na tom technickou kterou předtím v inzerátu zmiňoval jako bezproblémovou záležitost. Pak to začalo trochu váznout, jakože ta technická bude možná trochu problém, už jsem to pomalu chtěl vzít i bez technické, kdyby to byly "jen" ty emise.. a v pátek to bude týden co mi nebere telefon. Nevím, třeba se stalo něco vážného, může se stát vselicos. Ale tady byl, napsal že se ozve zúčastněným.. což se v mém případě nestalo :/
Odpovědět

Zpět na „PRODEJ“