Oprava Haldexu u Jochmana Autosluzby CR

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
yxo010

#1 Oprava Haldexu u Jochmana Autosluzby CR

Příspěvek od yxo010 »

Chcem Vas vsetkych varovat pred velmi zlym servisom Autosluzby CR Ostrava, ktory mi opravili diferencial a dopadlo to tak ze ho este viac znicili/zdemolovali a krasne z neho tece olej. Zauctovali si 20,000 a diferak je asi tak na vyhodenie.

GDPR_user

#2 Oprava Haldexu u Jochmana Autosluzby CR

Příspěvek od GDPR_user »

yxo010 píše:Chcem Vas vsetkych varovat pred velmi zlym servisom Autosluzby CR Ostrava, ktory mi opravili diferencial a dopadlo to tak ze ho este viac znicili/zdemolovali a krasne z neho tece olej. Zauctovali si 20,000 a diferak je asi tak na vyhodenie.
Jo Jochman to je známá firma.Tuším jsem před ním varoval asi před 8 lety,kdy dělal repase turbodmychadla Scoffovi

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#3 Oprava Haldexu u Jochmana Autosluzby CR

Příspěvek od David Patočka »

Mě jen udivuje, že stále někdo vyhledává pana Jochmana, když se zde
řešilo tolik problematických případů.
No, každopádně je lepší ušetřit cestu jinam, a potom si to nechat předělat v osvědčeném servisu.
Diferenciály dělá i Svencar, takže holt špatná volba.......
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2
Registrován: 4 měsíce
Bydliště: Prostějov
Vůz: M235i

#4 Oprava Haldexu u Jochmana Autosluzby CR

Příspěvek od MartyyCz »

Dobrý den , shánim lidi co podvedl ,zmastil mi prevodovku na passata b5.5 ,dluzi mi i s namontovanim a vymontovanim plus olej a pravnik asik 65k.
Kdyztak piste na email blahunek.mar@seznam.cz

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#5 Oprava Haldexu u Jochmana Autosluzby CR

Příspěvek od David Patočka »

Bohužel v tomto případě se velmi obtížně radí.

Pokud váš "právník" má o celé věci trochu přehled, a netahá z vás zoufale jenom peníze, tak jistě zmínil variantu mimosoudního vyrovnání,
na kterou by pan Jochman mohl případně po obdržení kvalitně zpracovaného dopisu z advokátní kanceláře přistoupit. Většinou dohoda zní - 50:50
Všechno má ale svoje postupy, tak jste určitě nic v tomto směru nezanedbali. V případě podezření na reklamaci a případnou škodu způsobenou
vadnou opravou, je třeba vyzvat protistranu k součinnosti.
Ta má právo být u následného šetření vadné opravy a to vše nejlépe za přítomnosti soudních znalců obou stran.
A tam už začínají téct peníze do kanálu.
Pokud se toto zanedbá, tak je to ve své podstatě následně neřešitelné.

Bohužel k tomuto dochází velice často a velice špatně se to řeší, když si zákazník nechá rozebrat auto bez uvědomnění protistrany a bez
její přítomnosti. Potom se vše svádí na účelové poškození pro případ reklamace a poškození osoby zhotovitele opravy.

Mohu uvést vlastní zkušenost:
V roce 2010 jsem prodal nějakému pánovi do Ostravy vůz Audi A6 2.7 T, a při předání jsem ho vyrozumněl o skutečnosti, že jsou na voze
fungl nové rozvody, a jakožto zaměstnanec značkového servisu za to osobně ručím.
Následně mechanik kupujícího rozebral část motoru, aby se přesvědčil o pravdivosti mého tvrzení.
Potom motor opět zkompletoval a předal novému majiteli. Bohužel co čert nechtěl, tak špatně zasunul hlavní kryt rozvodů pod řemenici
klikového hřídele, a tento ohnutý kryt následně roztrhal nový rozvodový řemen...............a bylo dílo dokonáno.
Dle fotografií poškození to bylo u tohoto typu motoru víceméně jasné. Potkáno, třicet ventilů na výměnu a nové rozvody.
Následovalo telefonické bombardování mojí osoby, hrozba fyzickou likvidací, obtěžování rodiny a dopisy do zaměstnání.
Vyhrocená situace a neřešitelný spor i bez soudních znalců skončil dohodou, a to za nemalé přítomnosti advokátů obou stran.
K soudu nedošlo, vyčíslená škoda 70tis. kč byla vyrovnána v poměru 50:50 a po podepsání všech patřičných dokumentů jsme se už nikdy neviděli.
A tak se to v životě někdy stane..................
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“