VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Jasper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 736
Registrován: 7 roků
Bydliště: Řečany nad Labem
Vůz: V90CC VOR

#1 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od Jasper »

Vazeni navstevnici fora,dovoluji si touto cestou a verim,ze na spravnem miste referovat o autosalonu Volvo v Usti n./L.,kam to mam z mista trv.bydliste vice nez 200 km a cesty ted zpetne rozhodne nelituji. Poridil jsem zde XC70,ktere bylo nabizeno v komisi a v kratkem case prezentovano na tipcars. Po prohlidce trech vozu v Praze jsme vyrazili do Usti,kde byl nami vyhlednuty vuz jako posledni k porovnani a vyberu. Necekejte nic zvlastniho,proste doslo k tomu,co bych neocekaval. Dve osoby v tomto autosalonu a starajici se zaroven o ojete vozy se k nam zachovali zpusobem jen tezko uveritelnym,ale zcela pravdivym. Pan Vojacek a pan Stuchly se ukazali jako velci profesionalove a lide na svem miste. Ac vedeli,ze se vidime poprve a zrejme naposledy,vzhledem ke zminene vzdalenosti jejich autosalonu a naseho trvaleho bydliste, udelali vse proto,aby nam splnili uplne vse. A ted jen bodove: Sjetina vsech servisnich prohlidek zmineneho vozu, po zjisteni brzkeho vyprseni STK v ramci kupni ceny jeji zajisteni, i pres vedomi,ze vuz jiste kupujeme dodali letni pneu s 95% vzorkem,o kterem jsme nevedeli. Dale, znovu precisteny interier,na kterem jsme sami neshledali ani pred znovuzadanim vycisteni nedokonalosti. Veskere odpovedi s trpelivosti jim vlastni,pratelsky pristup a vyzvednuti na vlakovem nadrazi pri odvozu vozidla....No, muze se vam zdat,ze jsem mozna najatym recenzentem,ale neni tomu tak. Proto si zde dovolim uverejnit sve tel.cislo jako vdek za jejich sluzby pro moznost overeni skutecneho,realistickeho a skoro nevericiho pristupu tohoto autosalonu a zejmena zmineneho p.Vojacka a p.Stuchleho. Velky dik,panove. A kdyby nic jineho muj prispevek neprinesl,tak to berte jako verejne podekovani od me osoby.
Naposledy upravil(a) Jasper dne 30 bře 2023 14:32, celkem upraveno 1 x.
_________________
V90 CC Ocean Race D5 MY2018 Polestar
XC40 T5 MY2019

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#2 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od yoby »

Pěkná reklama :D nicméně myslím že pár lidí by s tebou zas tak nesouhlasilo :wink:
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Jasper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 736
Registrován: 7 roků
Bydliště: Řečany nad Labem
Vůz: V90CC VOR

#3 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od Jasper »

V jakem rozsahu a smyslu? Koupe ojeteho vozu,noveho vozu ci servisu? Mozna jsem to napsal ukvapene,mohl jsem treba jeste pockat po nejakem rozumnem najezdu porizeneho vozu,ale tohle byla ma zkusenost. Vazne....
_________________
V90 CC Ocean Race D5 MY2018 Polestar
XC40 T5 MY2019

Jasper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 736
Registrován: 7 roků
Bydliště: Řečany nad Labem
Vůz: V90CC VOR

#4 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od Jasper »

Muzu tady na foru najit nejake jine zkusenosti tech lidi? To bych fakt rad...Treba najdu nejake spojitosti,info...A nesrasit prosim. Zda se mi,ze to byla dobra koupe a auto ...zatim 500 km bez jakekoli pochybnosti o sve kondici a tech.stavu :sorry:
_________________
V90 CC Ocean Race D5 MY2018 Polestar
XC40 T5 MY2019

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 24
Registrován: 8 roků 7 měsíců
Bydliště: Sever Čech
Vůz: Volvo XC90 2.4D 136 Kw 2007

#5 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od Kedart »

Zdravím, mohu potvrdit obdobnou zkušenost. Kupoval jsem u „Homolky“ ojetou XC90 a také zpětně hodnotím přístup jako velmi profesionální a vstřícný, co se domluvilo, to platilo, plus navíc vstřícnost nad rámec běžných povinností. Díky zmíněnému přístupu tam jezdím na servis a pravidelné roční kontroly.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 373
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Čavisov
Vůz: V70 III D5 Polestar, C30 R-Design

#6 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od Siggi »

Jsem rád, že je někdo s tímto prodejcem spokojený, za mě ale spíš zvláštní jednání. Chtěl jsem od nich koupit V70 III . Jsem od Ostravy, tak to mám do Ústí nad Labem přecejenom trošku z ruky. Když pominu že se na maily a komunikaci neodpovídalo úplně včas a bylo potřeba se přípomínat ( chápu, sám mám hodně práce a bohužel něco semtam přehlédnu ) ale čekat na fotky více než týden, že není čas to nafotit ? a že je to stejně stejné jako na bazoší ( kde foto stoji za starou belu ) . ALE, když po dvou telefonátech, kdy jsem chtěl více informací o vozidle, fotek, prováděném servise, výměně oleje v automatu, rozvodech, výbavě vozidla atd atd. jsem mluvil s nějakým zaměstnem, co mi řekl že byl "převelen" na moji poptávku, protože se to už někomu zdálo hodně vyřízování. Že to ten někdo nechce řešit a zabírá mu to hodně času. Cesta by tam byla opravdu daleká a nechěl jsem zakopat den zbytečnou cestou pres celou republiku. Nevím, ale u auta za cca 300k a někoho, kdo si říká autorizovaný prodejce bych čekal přece jenom jiný přístup. Nakonec jsem zaražený poděkoval a řekl, že po tomto přístupu už mě další informace nezajímají...
_________________
V5O , V70 Polestar C30 R-Design, Galerie : https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=58961
http://www.radektrojan.cz/

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#7 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od eLzyx »

tento autorizák změnil majitele, nyní je to Auto In. Bohužel lidé zůstali stejní, takže na zákazníky se staršími Volvy nadále kašlou. Jak tam nejdete utratit dvě mega, tak nezájem.
Posílal jsem poptávku na výměnu pátých dveří u V70, protože si to takto přál zaměstnavatel viníka poškození ... přes jednu urgenci a uběhlý měsíc jsem dodnes nedostal informaci. Už je to opravené jinde.
Co se týče jejich servisních služeb, tak zkušenost mám pouze se seřízením geometrie, kdy výsledek je značně diskutabilní. Auto plave, v jiném servisu mi řekli, že na zadní nápravu ani nesáhli, protože tam jsou zarezlé šrouby. Dle protokolu ale seřízena byla ...

A pak mám ještě zkušenost se servisem Fordů ve stejné "dílně" a tam zase velice rádi zapomínali vyměňovat filtry. Účtováno bylo ...
Naposledy upravil(a) eLzyx dne 03 říj 2018 09:30, celkem upraveno 1 x.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

imrija
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 544
Registrován: 5 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: volva

#8 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od imrija »

Na autobazary je potřeba obecně velmi důsledně a opatrně. Zejména auto nechat zkontrolovat, nejlépe asi v autorizáku. Opravdu důkladně.
Bývalý kolega z autobazaru odjel s autem, které mělo rozhýbaný zadřený motor. Během 100km se to zadřelo znova, reklamace bez šance.

Nás málem hnali z Liberce do Brna se podívat na krásnou S70, přestože člověk se kterým jsem mluvil měl výpis z cebie před nosem, a 4x jsem se ho ptal - co je s tím autem špatně, nebyl mi schopen sdělit že má stočený tachometr z 600000km na 200000, a posléze dalších 150000 najeto :-) A ano, byli příjemní, auto čisté, spousta služeb...
_________________
945 D24TIC M90
944 B230G M47 1992
744 D24T M46
245 B230F M47 - karkulín, ex. veetec

Jasper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 736
Registrován: 7 roků
Bydliště: Řečany nad Labem
Vůz: V90CC VOR

#9 VOLVO Rudolf Homolka,Podhoří,Ústí n./L.

Příspěvek od Jasper »

Tak jsem mel asi jen stesti. Nicmene vuz je stale ve velmi dobre kondici, najeto od koupe pres 30 tis.km a investice vyjma beznych vymen naplni nulove...Je faktem, ze me cas od casu zazlobi prvni startovani...Chytne,ale asi jen na 4 valce a paty se prida do 5 vterin...Zhavice to nejsou. Jinak jak pisi vyse. Prodejce naprosto v pohode se vsim vsudy co muzu hodnotit i ted zpetne.
_________________
V90 CC Ocean Race D5 MY2018 Polestar
XC40 T5 MY2019
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“