servis v Praze

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
begbie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 32
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha 9
Vůz: Volvo V70

#76 servis v Praze

Příspěvek od begbie »

Petr.Chrpa píše:Hele a nechceš třeba zkusit nějakej větší autorizák některýho dealera ,donedávna jsem jezdil jen Mazdu Tábor velice ochotnej vedoucí ráno jsem zavolal když měli nějakou mezerku úplně v poho mně vzali seřídili ,projeli když se to nezdálo tak znova doseřídit a cena byla do 600,-,nevím jak v Praze a pokud chtěj kšeft tak vezmou i jiný auto .
Dnes ráno jsem zkusil jiný co jsou kousek ,ale nevěděl jsem to ja taky dobrý ještě jsem jim musel vyvrátil ,že všechny Volva nemaj Renault motory jak si doteď mysleli :lol: ,ale pokecali jsme aspoň .


Jojo velmi dobrá zkušenost s Mazda Wágnerová v Táboře. Jezdil jsem tam s Mazdama a parádní přístup. Pán se jmenuje Jordák, tuším...
_________________
Saab 9 - 3 Hirsch[/b]
Toyota Camry 2.5 Hybrid, Executive

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 4899
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#77 servis v Praze

Příspěvek od Romulusw »

georgeno píše:To je nádhera no.
Kdybys to přivezl sundaný, tak není vůbec žádný problém.
Pokud by nebylo zima (aspoň 10°C), tak by se to dalo sundat i tady.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 9
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V70 2.5 10v 106kw

#78 servis v Praze

Příspěvek od georgeno »

Romulusw píše:
georgeno píše:To je nádhera no.
Kdybys to přivezl sundaný, tak není vůbec žádný problém.
Pokud by nebylo zima (aspoň 10°C), tak by se to dalo sundat i tady.
Škoda že se neozval někdo s dílnou,vždyť to nechci zadarmo :-) Tak dík za pokus mi pomoc. Já to nesumdám,nemám jak ani čím... Nebo jestli to podle fotek vypadá,že to půjde stejně brzo do hajzlu,auto odstavím a vyměním to za nové až přijdou peníze... Stejně budu chtít dělat náplně atd,tak jsem nechtěl dávat hned šestku za výfuk... Jako by nestačilo,že to žere i trávu okolo silnice :-) Ale jsem spokojen. Auto mám dva měsíce a původní majitel mi říkal,že měnil výfuk cca čtyři roky zpět... No nic. Pošli mi do SZ číslo,ozvu se. Dík. g.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 9
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V70 2.5 10v 106kw

#79 servis v Praze

Příspěvek od georgeno »

georgeno píše:To je nádhera no.
Tak nakonec výfuk prdlej nebyl. Je to jen prasklá vrchní vrstva. Ten "wrc" zvuk je kvůli mrtvému katalizátoru. Doporučuji pro Pražáky na běžný servis http://www.asburda.cz/ . Jsou fér. g.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“