Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Alf

#1 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Alf »

Zdravím všechny volvisty!

Chci Vám napsat svoji pozitivní zkušenost s autorizovaným sevisem Volvo - Auto Dejvice. Potřeboval jsem zase se svým volvem do servisu, tak jsem pátral, kam se vydat. Jelikož jsem nikde nebyl více než dva roky, už jsem z toho měl trochu špatné svědomí, chtěl jsem mé V40 dopřát profi servis, kde
bych měl jistotu, že tomu opravdu rozumí.
Volba padla na autorizovaný servis volvo v Dejvicích. Objednávka proběhla bez problémů, přijel jsem v domluvenou hodinu. Nemusel jsem na nic čekat, šel jsem ihned na řadu. Přijímací technik si sepsal moje závady a na základě typu a ročníku jsme probrali další možné eventuální problémy, které se mohou vyskytnout. Líbil se mi velmi profesionální přístup a skvělá komunikace se mnou jako se zákazníkem. Konkrétně snad mohu jmenovat, že jsem svůj servis řešil s panem Patrikem Němcem.
Je to 100 % profesionál ve svém oboru a těmto vozům výtečně rozumí. Měl jsem štěstí a jsem za něj rád.
Druhé přijemné překvapení bylo, když jsem si svoje volvo vyzvedával. Totiž hodně mě překvapila ta velmi dobrá cena za sevis. Přiznám se, že jsem na mých téměř 10 požadavků (vyměna filtrů, oleje, kol, geometrie, čištění klimatizace, kontrola podvozku, diagnostika, oprava stíračů aj.) jsem měl připraveno několik tisícovek, ovšem cena byla o mnoho...menší... To bylo potěšující! :D Samozřejmě, určitou měrou do toho přispělo, že jsem byl opravovan s určitou slevou v programu pro starší vozy.
Když mám svoji zkušenost zhodnotit celkově, jsem rád, že jsem vybral, jak jsem vybral, a příště bych už neměnil. Jestli vám mohu doporučit, bez obav se do Dejvic objednejte i se starším autem.
Program pro starší vozy je rozhodně výhodný a vůbec bych pro příště už neměnil. Vřele doporučuju. Výborné a přátelské jednání, profesionální servis, příznivá nízká cena! Rád přijedu znovu. Tolik moje zkušenost. :good:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1036
Registrován: 11 roků 7 měsíců
Bydliště: Kladno, Slaný
Vůz: V90 2017

#2 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Tom0 »

Naprosto stejná zkušenost s Dejvicemi...
Perfektní přístup a jednání, vždy skvěle odvedená práce, čas opravy byl vždy dodržen, a ceny pro starší vozy jsou taky perfektní...
nejlepší na autorizáku Volvo je že pracuje v rámci normohodin...
Takže sice mají hodinu dražší, ale výměnu stíhají mnohem rychleji než jiné servisy, dostanete slevu na origo díly a ve výsledku je konečná cena levnějí než jinde...
V Dejvicích jsem byl zatím 3x a vždy max.spokojenost
V prvních okamžicích jsem měl předsudky o tom že je to autorizovaný servis, ke všemu prémiová značka, tam se asi nedoplatím atd atd... Opak je pravdou...

DOPORUČUJI VYZKOUŠET
_________________
Obrázek Volvo V90 D3 110kW, MY17, Inscription ;
Obrázek Peugeot 206CC 2.0i 100kW MY01 ; Obrázek HECHT EQUIS 1,8kW (Pb 72V/20Ah + 3xLi-Ion 72V/20Ah), MY21

Bylo:
Obrázek Škoda Superb 3 1,6TDi 88kW DSG Style MY17 ;
Obrázek Volvo V70 D4 120kW, MY14, Summum ; Obrázek Volvo S80 3,2 175 kW, MY07, Summum, LPG

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 7459
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#3 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Petr Marek »

Stejně dobrý servis je dle mého názoru i jejich centrála v Průhonicích. Mohu jen doporučit.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +490000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '90 ~ <200000 km ~ B230F ~ AW71

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9872
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#4 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od hajnej »

...
Naposledy upravil(a) hajnej dne 17 dub 2013 22:33, celkem upraveno 1 x.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 178
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Vůz: S60 D5 AWD R Polestar MY2012 230k,470Nm
Bydliště: Praha 7 - Holešovice

#5 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od iRRes »

Svatá Pruhonická trojice je asi celkově hodně na úrovni. V Dejvicích jsem byl jednou na zběžnou kontrolu před dlouhou cestou, V Průhonicích mi vykupovali auto, ale Stodůlky tam jsem trávil dohromady už snad dny a nakonec tam i nakoupil a pro mě z techniků jednoznačně nejvetší profík a sympaťák je p. Růžička ( Stodůlky ). Když člověka práce baví a ještě jí rozumí jde to vidět :-)
_________________
LR Discovery TDV6 HSE MY2007 ( 200k ) - pracant
LR RR TDV8 Vogue MY2008 (310k ) - stíhačka
S60 D5 AWD R Polestar MY2012 ( 230k, 470Nm ) - bejvalka
XC90 D5 MY2006 (200k ) - bejvalej

konstantinos.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 306
Registrován: 13 roků 6 měsíců
Bydliště: Rejvíz
Vůz: XC70 D5 AWD my11
Bydliště: Rejvíz, Jeseníky
Kontaktovat uživatele:

#6 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od konstantinos.cz »

Taky jezdím do dejvic. O mé auto se stará pan Nedbal. Velký profík :). Je to superman na volva :)
Zná do detailu snad každé volvo, zpaměti každou servisní akci která kdy byla vyhlášena. Vždycky mě překvapí! Jezdí v nějaké krabici a je to srdcař.
_________________
je: XC70 D5 ST2 2011, XC70 2.5t AWD 07, C70 iT5 01, S60 2.5T AWD 05
bylo: XC70 D5 09, S80 D5 AWD, S60 2.5T, C70 2.0T, S80 2.5T AWD, S80 2.9i, S40 2.0T, Peugeot 405 Mi8 108kw
Rejvíz
http://www.konstantinos.cz/
https://www.facebook.com/kostik11/

Alf

#7 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Alf »

Opět po roce jsem navštívil Volvo servis - v Dejvicích. Šlo o menší opravu, výměna tlačítka na palubní desce, kontrola před STK, výměna pneumatik a zlobila mne opěrka hlavy u sedadle spolujezdce.
Byl jsem mile překvapen, nebo vlastně nebyl, protože servis byl opět na vysoké úrovni a odjižděl jsem od nich velmi spokojen. Je to místo, kam člověk rád zajede, protože vím, že pomůžou a problém vyřeší. Efektivně, rychle a za výbornou cenu. Líbí se mi perfektní přístup k zákazníkovi, nedělají rozdíly, jestli máte starší nebo novější vůz. Navíc u těch starších poskytuje Volvo určitou slevu, která je rozhodně zajímavá.
Myslím, že obecně Auto Průhonice poskytuje solidní servis na vysoké úrovni. Mám kolem sebe další tři volvisty, 1x XC 70 a 2x V50, a všichni jezdí právě do dejvického servisu.
Chci tedy podtrhnout a potvrdit moji zkušenost z minulého roku. Mohu je vřele doporučit a rozhodně neudělá nikdo chybu, pokud si je vybere. Garantuju, že budete spokojeni, jako jsem byl já i moji známí. Je radost si nechat opravit vůz u někoho, kdo se v oboru vyzná!
V minulosti, ale to už je hodně dávno, protože mám V40 už spoustu let, jsem jezdil i do dvou jiných servisů, které jsem ale postupně opustil,
protože dojem z nich byl spíš takový rozpačitý. Nakonec jsem došel do Dejvic a už bych neměnil. :)

p.s. byl jsem konkrétně - jako před rokem - u přijímacího technika pana Patrika Němce. Ostřílený zkušený volvista, klobouk dolů, velká spokojenost!

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#8 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Jarda S40 »

Asi před měsícem jsem navštívil zmíněný servis. Potřeboval jsem okouknout stav kupované ojetiny (S40 r. 2000) cizíma, nezaujatýma očima. Sám jsem se cítil příliš nadšený na to, abych hodnotil objektivně.Popravdě jsem čekal, že mě vyhoděj. Ale ujal se mě pan Nedbal, špičkový mechanik a odborník. Auto mi okouknul, nalezl i závadu o které jsem ani nevěděl. Nicméně jsme se dohodli, že jde o drobnost a koupi mi doporučil. Poradil mi i s drobnou opravou elektroinstalace. Navíc se mi věnoval skoro ihned, asi do 5 minut čekání. Byla radost jej sledovat, jak ví kam sáhnout, kde bývají problémy a kde naopak ne. Prostě mě potěšil jednáním. Rád si opravuji svá auta sám, je to spíš můj koníček, ale pokud bych v budoucnu potřeboval opravu zadat, vím kam jít. A potěšilo mě i to, že Volvo z r. 2000 pro ně není nezajímavé vyběhlé auto, které nemá cenu opravovat.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 590
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Hodonín
Vůz: xc90 2008 3.2

#9 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od hefaistos »

Niekde som tu videl prispevky na to ze autorizaky su v Prahe drahe. Ak ratate, ze na starsie vozy (2009 a mladjsie alebo 2006 a mladsie( su ceny 690 - 790 (25-29eur) tak si to musim srovnat s cenou v Bratislave (top auto) kde je 57eur za NH....No, vcelku rozdiel :(

Nebodaj neuatorizaky ktore tu casto spominate v Prahe ci vseobecne CR su lacnejsie ako 25-29eur/nh?

Švéďák99
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 60
Registrován: 9 roků 2 měsíce
Bydliště: Roztoky u Prahy
Vůz: Volvo V70 II, 2.5. TDi, 103 kW
Bydliště: Roztoky u Prahy

#10 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Švéďák99 »

Tak jsem dala na pozitivní ohlas na Auto Dejvice a mohu jen doporučit! Zatím jsem byla pouze domluvit výměnu brzdovky, nicméně jsem si nechala zavolat přímo pana Nedbala, který byl velice, velice ochotný a vstřícný, na auto se mi došel podívat, zkonzultoval se mnou stav auta, poradil ohledně všeho, co je potřeba udělat, prohodil se mnou pár slov o V40tce obecně, a je vidět, že svojí práci rozumí a je to PAN automechanik. Na auto ještě nešáhl, ale odjížděla jsem s velkým nadšením a auto nepůjde nikam jinam, než do rukou (nejlépe) pana Nedbala v Dejvicích! :)
_________________
Volvo V40, 1.9 Di, 70kW, r.v.1999 - "Švéďák" , † 21.2.2016, skončil po nehodě na dálnici ve šrotu...
Volvo V70, II.gen., 2.5 TDi, 103 kW, r.v.2000- "Ostravák"

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#11 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od David Patočka »

:)
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 9 roků
Bydliště: Praha
Vůz: S60 2.3 T5 01'
Bydliště: Praha

#12 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od Petr164 »

Zatím jen první kontakt, rozhodně jednání na úrovni a ceny ohledně disgnostiky a spárování klíče OK u mé letité T5. Až bude hotovo, napíši více.
_________________
Volvo S60 2.3 T5 2001'
Alfa Romeo 164 2.0 V6 TB Super 1997'
Alfa Romeo 146 2.0TS TI 1999
Long life with long life Volvo. Alfa makes you smiling. Drive the best you are, gentlemen!

bidak
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 221
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 5

#13 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od bidak »

zdar lidi, nevite nekdo, co se deje v dejvicich? pry od nich odeslo nekolik mechosu :o
ze by se to tam slo kukat jako autohase?
_________________
850 '96 2,5 10V automat
S40 '00 1,8 automat
V70 '00 TDI automat
V70 '15 T5 automat

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 14
Registrován: 8 roků
Bydliště: Praha
Vůz: C30

#14 Doporučuju Auto Dejvice - pobočka Auto Průhonice

Příspěvek od jattra »

Ahoj, zrovna uvazuju, ze bych poslal auto na servis do Dejvic, ale ten posledni prispevek me trochu odrazuje. Nema nekdo konkretnejsi info, prosim?
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“