máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
jva1
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 19
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Dobříš

#1 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od jva1 »

na webu jsem našel servis http://WWW.ADUSUM.CZ , máte s nima někdo nějaký zkušenosti? tváří se, jako že se specializují na VOLVO a SAAB.
mají vlastní diagnostiku a ceny se mi zdají slušný.
dík za doporučení / varování.
_________________
jva1
V70-III 2.4D, 120kW, man, 2008, 130.000-361.000km
Volvo V70-I 2.5TDI, 103kW, man., 1997, 134.000-336.336km
bylo: Volvo 740GLT combi, man., 1989, 196.000km-220.000km

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#2 ADUSUM

Příspěvek od Roger »

Cau, ja jsem si u nich objednaval bocni silentblok motoru a dosel mi jeste horsi (s utrzenym gumovym stredem), nez muj stary. Chtel jsem i pouzity,ale ne uplne zdevastovany. Cena necelych 1500Kc s DPH... ted se jim to snazim nejak vratit, aby mi to proplatili zpet a pujdu do noveho.Soucasne mi poslali hagusy,poskozene cena asi 6000.Musi se na nich vymenit 4 kusy krytu stoji asi 500 jeden....
Takove jsou me zkusenosti s bratry Hakovymi = ADUSUM. Chystam se tam zajet osobne az budu mit cestu do prahy.
Zatim cau.R
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

jva1
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 19
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Dobříš

#3

Příspěvek od jva1 »

:evil: :evil:
:roll: :roll:
diky, to staci.. nastesti jsem to nakonec nechal delat jinde.. kazdopadne diky za vsechny na foru, kdyby to nahodou nekdo chtel zkouset, tak myslim, ze si to ted rozmysli..
tak at se ti to podari nejak s nima uhrat..
_________________
jva1
V70-III 2.4D, 120kW, man, 2008, 130.000-361.000km
Volvo V70-I 2.5TDI, 103kW, man., 1997, 134.000-336.336km
bylo: Volvo 740GLT combi, man., 1989, 196.000km-220.000km

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#4 ADUSUM

Příspěvek od Roger »

Roger píše:Cau, ja jsem si u nich objednaval bocni silentblok motoru a dosel mi jeste horsi (s utrzenym gumovym stredem), nez muj stary. Chtel jsem i pouzity,ale ne uplne zdevastovany. Cena necelych 1500Kc s DPH... ted se jim to snazim nejak vratit, aby mi to proplatili zpet a pujdu do noveho.Soucasne mi poslali hagusy,poskozene cena asi 6000.Musi se na nich vymenit 4 kusy krytu stoji asi 500 jeden....
Takove jsou me zkusenosti s bratry Hakovymi = ADUSUM. Chystam se tam zajet osobne az budu mit cestu do prahy.
Zatim cau.R
Tim jsem nechtel nijak poskodit firmu Adusum.
Silentblok jsem se snazil vratit a uspesne problem byl v Ceske poste,resp.spatne adrese. Silentblok pak dorazil, sice se zpilovanymi identifikacnimi cisly, takze vyrobce NoName ale doufam, ze bude drzet, cena s DPH 4300,-.U Volva orig stoji pry kolem 6000,-.
Jinak ty hagusy jsem chtel pouzite, o zavadach: prorazeny zadni kryt drzaku a ze jsou ztrhane ty zobacky vsech krytu jsem ale nevedel presne, informace byli po telefonu: ze je tam drobna zavada kterou vymenou opravim za 500,-. Ale ze za 1 kryt dam 500,- jsem nevedel.
Takze zaver> ADUSUM ano, umi sehnat co potrebujete, ale pokud muzete, jedte si pro to osobne nebo tam pro dily nekoho poslete. Po telefonu tezko poznate stav a nebo miru poskozeni dilu.

Ted uz mam vse namontovane, na vymenu plast krytu na hagusech nebyl zatim cas. Obcas to pri vyssich rychlostech klape na strechu...
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

HonzaV

#5 ok

Příspěvek od HonzaV »

Do Adusumu jezdím, teď už stabilně. Z jednání, cen i odvedené práce mám dobrý pocit. Snad to tak bude i nadále.

Asi je dobře, že Roger svůj komentář upřesnil - kdybych kupoval jeté díly, asi bych si je taky nenechával posílat.

kajdamajda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 77
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Chudolazy
Vůz: V40 1997 1.9TD V70 1997 2,4 10V

#6

Příspěvek od kajdamajda »

Co jsem potřeboval, to jsem sehnal za slušnou cenu a ještě jsem dostal BONBÓN
_________________
Je: V40, 1997, 1,9TD, manuál,
V70, 1997, B5252, 2,4benzin, manuál, LPG
Bylo: všechno možné
604926104

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 178
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Kostelec nad Labem

#7

Příspěvek od klopy »

S tímto servisem maximální spokojenost.
_________________
Je: Škoda Superb 3
Bylo: Chrysler 300c CRD, SRT design, Škoda Octavia Combi Tour 1.9 TDI, 66 kw, v70-2.3 T5 - 176 kW - sazka edition, 850-2.5-125 kW, s70-2.3. T5 - 176 kW - R.I.P., s40-2.0-103 kW

Radek Lobko

#8

Příspěvek od Radek Lobko »

S tímhle servisem mám dost otřesnou zkušenost, Měl jsem vadnou lambda sondu, tak jsem ji potřeboval vyměnit na telefonický dotaz odpověděli není problém lambda za 2 tisíce. Dojel jsem tam z autem aby si zkontrolovali kolika drátová je. Sondu vyměnili s tím ž e je vše O.K. udělaná diagnostika vymazaný chybový hlášení. Kontrolka lamba stále svítila tak jsem druhý den jsem dojel do servisu VK Program, kde mi seřizujou LPG a mechanici vlastní 850tky, technik mi sdělil, že do mého auta tahle sonda nepatří (neb tam má být 5V). Tak volám do Adusumu, že tam ta sonda nepatří, odpověděli, že sonda je v pořádku. To už jsem se pěkně naštval. Druhý den jsem tam dorazil osobně, tak konečně uznali, že tam dali sondu blbou a že ji vymění za správnou, na můj dotaz za jakou mi odpověděli, že Bosch (Bosch pro můj motor lambda sondy vůbec nevyrábí) tak po kratší diskuzi, že to bude nová od NGK (cena 5000). Když jsem přijel na výměnu (po obědnání cca 7 dní) a měl auto vyzvednout, telefonát, že jim sondu nepřivezly a bude druhý den. Ok, stane se. Přebírám auto kontrolka lambda stále svítí a že mi auto ani neprojeli protože ten večer začínalo sněžit (to už jsem tam auto měl druhý den). Při převzetí auta mi kontrolka lambdy svítila vesele dál, s tím že s nimi vyblikávací diagnostika nechce komunikovat ať si chybový hlášení nechám smazat v autorizovaným servisu. Měl jsem co dělat abych s autem dojel domu cca 1,5 km (začalo škubat, ztráta výkonu). Poté jsem si nechal v jiném servisu smazat chybové kódy z jednotky (cca 20 min) a motor šel dobře. V Adusumu si mi ještě zkusili naúčtovat práci na výměně špatný sondy za dobrou. Tak takhle si práci servisu specializujícího se na Volva fakt nepředstavuji. :evil:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 128
Registrován: 17 roků
Bydliště: České Budějovice

#9

Příspěvek od jarouš »

Potřeboval jsem sluneční clonu (stínítko) u řidiče - moje přestala absolutně držet a neustále mi bimbala před očima. Origo za 2.500,-, tady použitá, ale jinak naprosto v pořádku za 500,- i s dobírkou. Jen ji bylo třeba mírmě očistit od bahna.
_________________
V40, 1998, 1.8/85kW - bylo
V40, 2004, B4184S2 - bylo
Teď mám Rapida....

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#10 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od Jarda S40 »

Asi by to chtělo konkrétní zkušenost, abychom si mohli udělat obrázek. Já u nich byl jen jednou okouknout pro kamaráda auto, které na netu nabízeli na prodej a dojem jsem měl velice dobrej. Fakt je, že jsem byl ovlivněn tím, že jak jsem tam zaparkoval, hned vyletěl mechanik a začal obdivovat moji Dvojku. Ale jinak fakt jednání pěkný a slušný. Ochotně přeparkovali asi 5 aut, abych mohl to prohlížené projet a prošli se mnou dokumentaci co k autu měli.

HonzaV

#11 ADUSUM - aktualizace

Příspěvek od HonzaV »

Po čase bych rád aktualizoval svůj původní příspěvek. Přiznám se, že z ADUSUMu mám smíšené pocity. Prakticky pokaždé u nich narazím na nějaký "menší problém", který je většinou vyvážen rozumnou cenou a snahou situaci napravit.
z hlavy mě napadá:
- výměna kol: po ca. 100 km mi upadla matka (bohužel ta bezpečnostní), další už byla uvolněná...
- výměna destiček: cestou domů hrozné skřípání, druhý den zjistili ohnutý plech krytu kotouče (prkotina, ja vím...)
- výměna rozvodů: samotné rozvody ok, ale zapoměli připojit saharu k pojistkám - než jsem to zjistil auto jsem v létě uvařil + nalomený horní plastový kryt sahary (proč na ní sahali je mi záhadou)
- výměna čelního skla: nejprve dělali naúspěšně sami, pak předali do Autoskla.cz, kde to následovně na mou žádost znovu reklamovali; dodnes však sklo skřípe
- výměna tyček stabilizátoru: po půl roce opět bouchání od nápravy, údajně vadný kus (jestli dávali skutečně nový jsem se nedíval) - výměna zdarma

Pokud jsem se ozval, vždy se snažili problémy řešit. Ale vyskytují se na můj vkus příliš často...a já se kvůli svému Volvákovi dost stresuju, takže mě to ničí :(

Doktor 1
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 242
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Radonice
Vůz: 744, B230E, 89 - Dalek
Kontaktovat uživatele:

#12 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od Doktor 1 »

když pominu pracovní problém, tehdy se snažili na mě hodit poškozené sklápění střechy na saabu, aby mi nemuseli zaplatit za provedenou práci, tak jen jedna zkušenost s opravou:
tehdy mi v 940 nesvítila žárovička v palubce - mechanik mi ji velmi ochotně a i zadarmo vyměnil - jen mi tam dal silnější, takže jsem musel od té doby ztlumovat podsvícení, aby mi to nevypálilo palubku!
_________________
Doktor
740 GLT, 1989, B230E, manuál, tempomat, klima, po prvním majiteli, sedan stříbrná - heč - prostě Dalek (Doctor Who?)
S60 D5 120KW, 2003, manual, ....... modrá - to je Dalek!

Yorkin
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 24
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha-západ
Vůz: Volvo V90 D4 AWD Inscription

#13 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od Yorkin »

kupoval jsem od nich dvě auta (saaba 9-5 a V40ku) a vždycky naprosto bez problémů, korektní jednání, u V40, kterou dovezli z CH ťuknutou ukázali i velké fotky, jak vypadala před opravou. V ceně mi ještě udělali standardní servis (olej, filtry...). Se servisem jsem taky problémy neměl (i když jsem nechtěl nic echt komplikovaného), jen strašlivě dlouhé objednací lhůty, ale to se už možná spravilo.
_________________
je: Volvo V90 D4 AWD Inscription
bylo: Volvo 960 3.0 I6, 91; Volvo V70 2.5Tdi, 1998; Volvo V40 2.0T, 2001; Volvo 240 GL combi B230FD, 1993; Volvo XC70 2.5T, 2005; Volvo V60 D5 2013

HonzaV

#14 pochvala

Příspěvek od HonzaV »

Protože jsem v minulosti i kritizoval, měl bych dnes Adusum pochválit. Respektive jejich "externího" elektrikáře, ale to už je jejich plus, že ho mají...
Takže pokud budete mít "šotka" někde v elektrice auta, budete chtít mít jistotu co je špatně a určitou šanci opravy jinak drahého dílu, klidně se na tenhle letňanský servis obraťte. V mém případě to byl motor ventilátoru...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 9 roků
Bydliště: Praha
Vůz: S60 2.3 T5 01'
Bydliště: Praha

#15 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od Petr164 »

Loni na základě chybové hlášky napíchnutí na neoriginální diagnostiku (prý BSR), cena přemrštěná, závada neodstraněná, jednání po cenové výhradě arogantní. Z neautorizovaných v Praze absolutní spokojenost s AVdíly servisem ve Zličíně včetně použitých funkčních dílů, jinak asi Auto Dejvice jako autorizák s patrně nejzkušenějšími techniky a solidními cenami na cokoli, co souvisí s komunikací s ECU a novými orig díly.
_________________
Volvo S60 2.3 T5 2001'
Alfa Romeo 164 2.0 V6 TB Super 1997'
Alfa Romeo 146 2.0TS TI 1999
Long life with long life Volvo. Alfa makes you smiling. Drive the best you are, gentlemen!

ttoommaasseekk
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1678
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Kousek za Prahou, na východ.
Vůz: Karkulka
Kontaktovat uživatele:

#16 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od ttoommaasseekk »

Adusum u mě nevybudilo dobrý dojem a nutnost opětovné návštěvy.
Naopak jsem si oblíbil neviditelný, ale o to lepší servis v Klecanech :twisted: a jsem v něm maximálně spokojen. No a na co tenhle servisman nestačí, tak upaluji k Soldátovi, zde jsem totiž také spokojen a mám to mnohem blíže než do T6R. Na T6R ale nemohu říci nic špatného.
_________________
Karkulka V60 CC T5 AWD MY 2018, POLESTAR
Již jsem se rozloučil s V40 2.0T E85, Padík - V50 T5 AWD + BSR + IPD HD TCV

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9872
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#17 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od hajnej »

Nikdy nikoho jsem tady adusum neviděl doporučovat. To asi o něčem svědčí. V Praze jede porad dokola svatá trojice [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Mattyfu
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 948
Registrován: 10 roků 1 měsíc
Bydliště: Kousek od Roudnice nad Labem
Vůz: Range Rover V8

#18 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od Mattyfu »

V audusumu jsem dva roky zpět, nechával dělat saaba. Levní nejsou, ale co se týká času, tak to byla docela rychlovka, což jsem v danou chvíli potřeboval. Navíc mají na půjčení náhradní auto, ovšem i to je raketa, ale když musíš.......Vždy mi auto předali umyté a vysáté, což dělat nemuseli, ale je to taková milá drobnost. S chováním majitelů, žádný problém nemám, co se týká mechaniků, z vlastní zkušenosti mohu říct, že těch slušných a hlavně šikovných je jako šafránu, takže se nedivím, když oprava není na 100% což ovšem mě jako zákazníka nezajímá. Ovšem s reklamací jsem neměl problém....
Celkově, hodnotím je jako servis co ta auta zná a umí. Levou na mě neudělali a vždy jsme se dohodli. Kvalitu práce hodnotím jako průměr.
_________________
Je: SAAB 9000 2,3-16V
Bylo:Volvo V70 P2 D5 AWD; V70I Tdi Stříbřenka Volvo V70 I TDi Black[/b] Volvo 760 2,8 V6[/b]Volvo V70 I 2.0 Hašlerka, SAAB 9000 aero stg.III Lucifer 2xSaab 9000i, Saab 9000 Turbo, Saab 900II Turbo, Saab 9000 AERO, Volvo V70I, Volvo 850-Modrý Kombík, Volvo Hellboy 850 TDI 103 KW; Saab 9-5 Aero Severní Vítr, Volvo 960 II Safír

xSam
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1280
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem, Praha

#19 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od xSam »

ttoommaasseekk píše:Adusum u mě nevybudilo dobrý dojem a nutnost opětovné návštěvy.
Naopak jsem si oblíbil neviditelný, ale o to lepší servis v Klecanech :twisted: a jsem v něm maximálně spokojen. No a na co tenhle servisman nestačí, tak upaluji k Soldátovi, zde jsem totiž také spokojen a mám to mnohem blíže než do T6R. Na T6R ale nemohu říci nic špatného.
Muzu poprosit o info o servise v Klecanech? To je pro me mnohem lepsi lokace nez AV Dily...
_________________
Bylo: S60 2,4i 120kw, V70 2,5T 155KW
Aktualne: Suzuki Samurai, Ford Focus MKII 2,0, BMW 540d xDrive, Honda 500 Rebel, Africa Twin 1100.

xSam
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1280
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem, Praha

#20 máte zkušenosti se servisem ADUSUM

Příspěvek od xSam »

V Adusum jsem byl dvakrat kvuli diagnostice, pocity neutralni ale auto tam servisovat nechci...
_________________
Bylo: S60 2,4i 120kw, V70 2,5T 155KW
Aktualne: Suzuki Samurai, Ford Focus MKII 2,0, BMW 540d xDrive, Honda 500 Rebel, Africa Twin 1100.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“