Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#26 Dovoz aut z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Menhir »

Ahoj kelso_ke!
Dovoz s PP bude stejný – v Německu koupíš auto, dostaneš kupní smlouvu, doklady a převozní značky, které platí pár dnů. Pak dojedeš do SR a tam to přihlásíš. Jestli se ale nějak liší přihlašování dovozů v ČR a SR, to budou vědět spíš Tví krajané...
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#27 Dovoz aut z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Menhir »

kelso_ke píše:
Menhir píše:Ahoj kelso_ke!
Dovoz s PP bude stejný – v Německu koupíš auto, dostaneš kupní smlouvu, doklady a převozní značky, které platí pár dnů. Pak dojedeš do SR a tam to přihlásíš. Jestli se ale nějak liší přihlašování dovozů v ČR a SR, to budou vědět spíš Tví krajané...
vdaka za skoru odpoved :) .. Predbezne som uz kontaktoval pana Petra. Volvo ako moje prve auto beriem fakt vazne a velmi sa tesim ochote pomoct od ludi z fora SK a CZ :good:
Tak ještě kontaktuj zkušené majitele V40 a nech si poradit ohledně ročníku, motorizace apod. :beer:
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Vůz: XC90 D5 manuál 2006
Bydliště: Jihlava

#28 Dovoz aut z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od netopýr »

tak právě jsem dorazil z Německa s XC90 koupenou s Petrem, vše fungovalo tak jak je popsáno výše, Petře ještě jednou díky a pro nevěřící přidám zítra fotky
_________________
XC90 manuál motor D5 ocean race
XC90 manual motor D5 černá

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#29 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Roger »

mnoo, to je ale nalestena vonafka teda, snad i mechanicky bude v takovem stavu, at slouzi! :good:
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

MRTN

#30 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od MRTN »

Zdravím všechny na fóru a chci poděkovat předešlým recenzentům za jejich zkušenosti. Díky nim jsem se taky rozhodl využít služeb Petra a Sabiny Panhansových při dovozu auta z Německa a povedlo se na výbornou.

Chvíli mi trvalo než jsem se k recenzi dostal. Dovoz se uskutečnil koncem září a základní koncept služeb jak je popsán výše stále platí. Auta jsem hledal na https://www.mobile.de a http://www.autoscout24.de. Sabina inzeráty ještě jednou prohlédla, jestli v nich není zmínka o vadách na voze a pak zaslala kalkulaci. Pracuje po večerech a brzo ráno, což má za výhodu, že se můžete do půlnoci probírat nabídkou na internetu a ráno už máte v emailu hotovou kalkulaci.

Nakonec jsem vybral V40 1.8. r.v. 4/2000 za € 2.750. Petr telefonicky proklepnul stav a domluvili jsme termín. Prvním vlakem z Prahy jsem dorazil do Chebu a Petr mě naložil v 8 ráno na nádraží. Odtud jsme jeli vyměnit EUR a vyzvedli převozky. Auto stálo až 500 km v Německu, takže se hned vyrazilo, ale žádnej velkej spěch. Na fotkách vypadalo skvěle a tak se jelo na jistotu. Jenže když jsme dorazili na místo – chyba lávky. Hoši s foťákem uměli zacházet a už první pocit mi jasně řikal, že tohle auto nechci. Koroze kolem masky, brzdy úplně obrostlé, ošahanej interiér až hrůza, vybrakovaná převodovka. Naštěstí prasklo táhlo otevírání haubny, takže pohledu na motor jsem byl ušetřen. :ryba:

Tak jsme poděkovali, sedli do auta a na laptopu znovu prošli aktuální nabídky. Vybrali jsme dvě alternativy a já se rozhodl pro tuhle V40 1.8 r.v. 10/2001 za € 3.300. Petr prodejci zavolal a ujistil se o stavu. Nastínil mu naší situaci a zřetelně vysvětlil, že nechceme absolvovat pouze další výlet. Auto dle informací od prodejce ale vypadalo hodně dobře, takže nebylo co řešit. Tentokrát to už vše šlo jak po másle. Vůz byl v pěkném stavu, čistej motor s originálními díly s původním datem výroby, udělané rozvody, čistý neopotřebovaný interiér, serviska, najeto 154 tis. km (které prodejce potvrdil do kupní smlouvy i jako skutečný stav a ne pouze odečtený z tachometru, což jak mi Petr později vysvětlil není běžná praxe). Auto jsem projel, Petr usmlouval slevu € 200 (dělí se 50/50) a plácli jsme si. Přede mnou mělo auto 2 majitele. Ten druhý ale pouhé 2.měsíce a pak ho nechal protiúčtem v autosalonu, odkud ho hned získal přes kontakty prodejce. Jak na STK tak v servisu když jsem měnil náplně apod. jsem slyšel jen pozitivní komentáře ke stavu, a doposud velká spokojenost. :good:

Ceny:

Provize pro Panhansovi € 350, převozní značky € 200, náklady na benzín € 160 (dle vzdálenosti).

Dovozové STK 1.700 Kč, emise 400 Kč, registrace+značky 2.300 Kč.

Ještě doporučuju sledovat oba servery. Já jsem po čase tíhnul jen k mobile.de, kde se zdálo být vše co na autoscoutu a ještě něco navíc. Nakonec jsem ale koupil auto z autoscoutu, které na mobile.de nebylo. Prodejce to zdůvodnil tím, že prodává většinou opět do Německa, kdežto na mobile.de jdou auta bez preferencí a do zahraničí.
Přílohy
V40.1.jpg
V40.1.jpg (63.46 KiB) Zobrazeno 11989 x
V40.2.jpg
V40.2.jpg (79.29 KiB) Zobrazeno 11989 x
V40.3.jpg
V40.3.jpg (79.69 KiB) Zobrazeno 11989 x

Miki
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 249
Registrován: 19 roků 2 měsíce
Bydliště: Hradištko u Nymburka

#31 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Miki »

Místní recenze nelhali, Petr ze Sabinou jsou naprosto v pohodě a přístup je plně profesionální, na celé naší spolupráci nebyl ani stín nějakých pochyb.
_________________
BMW E39 523i, 2000, manual
bylo Volvo 740GL, B230F,1987, 4q+OD, Belgie, Social Edition
bylo Volvo 740GLE, B230E,1985, 4q+OD, Švédsko, el.okna, centrál

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno

#32 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Mira_1 »

Tak i já jsem se stal spokojeným zákazníkem manželů Panhanosvých.
Vše probíhalo podobně jako u všech ostatních, vybral jsem si Volvo V70 na mobile.de, vše domlouval se Sabinou (opravdu rychlé odpovědi a profesionální přístup) a Petr auto prověřil. Vše bylo dle mých představ takže jsem se 5.1. odpoledne vydal vlakem do Chebu, kde mě Petr a Sabina vyzvednuli a dovezli do příjemného penzionku.
Ráno jsme za moc pěkný kurz vyměnili eura a jelo se. Po cestě Petr řešil zimní pneumatiky abych mohl v klidu dojet domu..
Když jsme dorazili na místo, auto bylo ještě v pneuservisu, takže nám prodejce doporučil abychom si skočili na jídlo. Každý jsme si dali půl vynikajícího kuřete a jeli zpět do bazaru..Auto pořád nikde, tak Petr mezitím vyzpovídal prodejce co a jak a ujistil ho že auto musí být v pořádku, jinak je problém a my budeme muset hledat jiné a to je opravdu komplikace (bylo už kolem 15h). Petr mě ujistil že to vypadá dobře, že prodejce není nervozní a to by kdyby s autem něco bylo asi nebyl :) - Petr budí vcelku respekt :good:
Zanedlouho bylo auto v bazaru, tak jsme ho s Petrem prolezli a projeli. Vše bylo opravdu v pořádku, tak Petr usmlouval ještě vcelku pěknou slevu (i na zimáky, které nebyli v ceně auta), sepsali jsme smlouvu a mohl jsem vyrazit domu.
Petr to měl zpět na druhou stranu nežli já, tak jsme se rozloučili a já vyrazil přes Drážďany dom.
Cesta byla ze začátku v pohodě, pak ale začalo pršet a bylo -4°C, místy sněžilo, ale všude ledu až to hezké nebylo :) Ale vše jsme to s autim zvladnuli a kolem 22h jsem byl už spokojený doma...Kromě předního okna bylo všude po autě 1cm ledu a největší problém bylo vylézt z auta na nerozbit si hubu :)
Do týdne bylo auto přihlášeno, technická i emise úplně v pohodě.
Jedinné co tak kouřil bufík, ale po natankování u OMV se to ustálilo na únosnou míru, takže není potřeba do toho hrabat..Navigace je už na DVD a po poštelování laseru funguje jako za mlada i s nejnovější mapou..
Celkově byla spolupráce se Sabinou i Petrem suprová a celé to považuji za velice povedený a chvílemi i veselý výlet, s tím že jsem si dovezl auto :)
Přílohy
Volvo_V70_04.jpg
Volvo_V70_04.jpg (122.62 KiB) Zobrazeno 11734 x
Volvo_V70_03.jpg
Volvo_V70_03.jpg (124.21 KiB) Zobrazeno 11734 x
Volvo_V70_02.jpg
Volvo_V70_01.jpg
Volvo_V70_01.jpg (127.47 KiB) Zobrazeno 11734 x
_________________
Volvo V70II D5, 120kW, 04/2002, tmavě modrá, manuál, navi, bufik...
Suzuki DR750 BIG, r.1989, oranžovobílé kladivo
Jawa-ČZ 175/356, r.1959 červená

LUBOŠ
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1284
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

#33 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od LUBOŠ »

Mira_1 píše:Tak i já jsem se stal spokojeným zákazníkem manželů Panhanosvých.
Vše probíhalo podobně jako u všech ostatních, vybral jsem si Volvo V70 na mobile.de, vše domlouval se Sabinou (opravdu rychlé odpovědi a profesionální přístup) a Petr auto prověřil. Vše bylo dle mých představ takže jsem se 5.1. odpoledne vydal vlakem do Chebu, kde mě Petr a Sabina vyzvednuli a dovezli do příjemného penzionku.
Ráno jsme za moc pěkný kurz vyměnili eura a jelo se. Po cestě Petr řešil zimní pneumatiky abych mohl v klidu dojet domu..
Když jsme dorazili na místo, auto bylo ještě v pneuservisu, takže nám prodejce doporučil abychom si skočili na jídlo. Každý jsme si dali půl vynikajícího kuřete a jeli zpět do bazaru..Auto pořád nikde, tak Petr mezitím vyzpovídal prodejce co a jak a ujistil ho že auto musí být v pořádku, jinak je problém a my budeme muset hledat jiné a to je opravdu komplikace (bylo už kolem 15h). Petr mě ujistil že to vypadá dobře, že prodejce není nervozní a to by kdyby s autem něco bylo asi nebyl :) - Petr budí vcelku respekt :good:
Zanedlouho bylo auto v bazaru, tak jsme ho s Petrem prolezli a projeli. Vše bylo opravdu v pořádku, tak Petr usmlouval ještě vcelku pěknou slevu (i na zimáky, které nebyli v ceně auta), sepsali jsme smlouvu a mohl jsem vyrazit domu.
Petr to měl zpět na druhou stranu nežli já, tak jsme se rozloučili a já vyrazil přes Drážďany dom.
Cesta byla ze začátku v pohodě, pak ale začalo pršet a bylo -4°C, místy sněžilo, ale všude ledu až to hezké nebylo :) Ale vše jsme to s autim zvladnuli a kolem 22h jsem byl už spokojený doma...Kromě předního okna bylo všude po autě 1cm ledu a největší problém bylo vylézt z auta na nerozbit si hubu :)
Do týdne bylo auto přihlášeno, technická i emise úplně v pohodě.
Jedinné co tak kouřil bufík, ale po natankování u OMV se to ustálilo na únosnou míru, takže není potřeba do toho hrabat..Navigace je už na DVD a po poštelování laseru funguje jako za mlada i s nejnovější mapou..
Celkově byla spolupráce se Sabinou i Petrem suprová a celé to považuji za velice povedený a chvílemi i veselý výlet, s tím že jsem si dovezl auto :)
Pěkné auto a dobré reference :good: .
_________________
Volva řady 900 / V70 I / V70II / XC90
Skoro vše v turbu, benzín, LPG, nafta

behe

#34 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od behe »

Pridavam sa k spokojnym zakaznikom Petra a Sabiny, potvrdzujem predosle prispevky, vsetko prebiehalo tak ako bolo opisane. Pre ich sluzby som sa rozhodol prave na zaklade recenzii tu na fore.

Moje kriteria boli: XC70, rocnik 2003 a viac, cena cca do tych 11000 €. Dohodli sme sa na obhliadke jedneho kusku v Mnichove, ktory som si vyhliadol na mobile.de. Tesne pred mojim nocnym odchodom do Chebu tam vsak pribudli dalsie 2 auta, ktore splnali moje kriteria. Rychlo som si ich vytlacil a ponahlal sa na nocny autobus do Ciech. Do Chebu som dorazil podla planu o 8:00, kde na mna cakal Peter. Ten ma hned sam upozornil na 2 nove inzeraty - tiez si ich so Sabinou vecer predtym vsimli a detailne pozreli. Jedno z nich vyzeralo naozaj velmi dobre - aj podla popisu, aj podla fotiek - a tak sme sa rozhodli ist pozriet najprv tam (cca 100 km od Mnichova). Peter ho predtym samozrejme telefonicky preveril a zarezervoval. Auto v Mnichove nam ostalo v zalohe pre pripad ze by toto nevyslo.

Po prichode do bazaru sme auto najprv opticky obhliadli, zvonku aj zvnutra. Inzerat neklamal, auto vyzeralo naozaj vyborne. Jedina nefunkcna vec bol zadny stierac. Potom nam bazarnik dal kluce a bez toho, aby si od nas vypytal nejake doklady/zalohu, sme s Petrom odisli na priblizne polhodinovu skusobnu jazdu. Pocas nej este Peter zistil, ze rucna brzda nebrzdi tak ako by mala. Po navrate sme auto este raz poobzerali, Peter vyjednal zlavu 400€ za pokazeny stierac a rucnu brzdu, vypisali sme papiere, zaplatil som a vydali sme sa na cestu naspat.

Hned na druhy den rano som bez problemov absolvoval kontrolu originality, znamy v servise mi opravil rucnu a poobede som absolvoval STK a EK, ktore tiez prebehli bez problemov. V ten den mi este zavolal Peter, aby sa presvedcil ze vsetko prebehlo ok. Teraz mi uz ostava len vybehat papierovacky ohladom prihlasenia a postavit to na znacky.
Tymto este raz dakujem Petrovi za pomoc pri nakupovani a Sabine za rychle odpovede na mailoch :)
Přílohy
IMG_2096_s.jpg
IMG_2096_s.jpg (112.59 KiB) Zobrazeno 11478 x
IMG_2104_s.jpg
IMG_2104_s.jpg (106.02 KiB) Zobrazeno 11478 x
IMG_2113_s.jpg
IMG_2113_s.jpg (79.63 KiB) Zobrazeno 11478 x
IMG_2112_s.jpg
IMG_2112_s.jpg (76.33 KiB) Zobrazeno 11478 x

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 37
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: SK
Vůz: V70, V70XC

#35 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od liguerex »

behe píše: ...cena cca do tych 11000 €... a ponahlal sa na nocny autobus do Ciech... vypisali sme papiere, zaplatil som...
Autíčko je nádherné, gratulujem :Bravo:
Ináč neviem či by som sa odvážil zobrať 11 litrov a ísť na nočný autobus :no:
_________________
V70, B5244S2, 2001, manuál, 103 kW
V70XC, B5244T3, 2002, manuál, 147 kW

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1194
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#36 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od PLJARDA »

další krasavec , gratuluju :good: :good: :good:
_________________
VOLVO 760 GLE 2,4TD , 85kw , r.v.88 , modrozelená metalíza
VOLVO V70 2,5 TDI ,103kw , r.v.97 , stříbrná metalíza
bylo-VOLVO V40 , 85kw ,obsah 1,8/16 ventil , r.v.97 , tmavě červená metalíza
bylo- VOLVO S40 , 77kw , obsah 16/16ventil , r.v. 99. černá metla
mob. 731037895

mhora

#37 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od mhora »

Pridam se s diky recenzentum a hlavne Petrovi a Sabine. Vyber, rezervace, vylet a celkova rychlost cele akce naprosto bez vyhrad.

( Az na poznamky, ze V50 neni volvo :) )
v1.JPG
v1.JPG (58.99 KiB) Zobrazeno 11297 x
v3.JPG
v3.JPG (50.91 KiB) Zobrazeno 11297 x

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1194
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#38 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od PLJARDA »

:good: :good: :good: velmi pěkné , na kolik vyšla padesátka???
_________________
VOLVO 760 GLE 2,4TD , 85kw , r.v.88 , modrozelená metalíza
VOLVO V70 2,5 TDI ,103kw , r.v.97 , stříbrná metalíza
bylo-VOLVO V40 , 85kw ,obsah 1,8/16 ventil , r.v.97 , tmavě červená metalíza
bylo- VOLVO S40 , 77kw , obsah 16/16ventil , r.v. 99. černá metla
mob. 731037895

mhora

#39 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od mhora »

Tahle vysla na 11 100 euro - zatim porad vypada v dobrym stavu :)

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1194
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#40 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od PLJARDA »

mhora píše:Tahle vysla na 11 100 euro - zatim porad vypada v dobrym stavu :)
slušné :good: :good:
_________________
VOLVO 760 GLE 2,4TD , 85kw , r.v.88 , modrozelená metalíza
VOLVO V70 2,5 TDI ,103kw , r.v.97 , stříbrná metalíza
bylo-VOLVO V40 , 85kw ,obsah 1,8/16 ventil , r.v.97 , tmavě červená metalíza
bylo- VOLVO S40 , 77kw , obsah 16/16ventil , r.v. 99. černá metla
mob. 731037895

paveldurna

#41 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od paveldurna »

Zdravím všechny volvisty, taky jdu přidat svojí troškou do mlýna. Před 14 dny sem si za perfektní spolupráce dovezl krásnou V70 2,4D.
Domluva se Sabinou perfektní, vždy skoro okamžité reakce, profesionální přístup a vždycky sem se dozvěděl, co sem potřeboval.
V kostce jak to probíhalo:
Kontakt na Petra a Sabinu sem našel tady na foru, po jedné né moc dobré zkušenosti s koupí tady přes fórum sem přistupoval se zdravým respektem si vše prověřit a oťukat. Nějaký čas sem sledoval mobile.de a autoscout24.de a koukal co je k mání, poté kontakt se Sabinou a bylo mi vysvětleno, jak to probíhá a co to stojí, nebudu rozepisovat. Vše poté taky přesně tak proběhlo, s malými komplikacemi ohledně naší cesty, které rozepíšu.

Malý příběh z mojí strany - Cesta: Kdo se chystáte z Brna a okolí, jako já, tak to zvažte, my jsme naplánovali cestu na pondělí, takže vyrazit v neděli v noci, v 1:00 měl jet vlak a navazovat v praze na další v do Chebu, ale mezinárodní vlak z Budapešti dojel s hodinovým zpožděním a doslova nasekanej po střechu, lidi leželi i v uličkách a až u dveří, v podstatě sme neměli kam přisoupit!! Naštěstí byly připojeny ještě nějaký vagóny, který v pardubkách odpojili, tak sme si aspoň do pardubic sedli, ale nijak pohodlně. V pardubkách přestup do jinýho nasekanýho vagónu a na stojáka do prahy. Tam sme dorazili s hodinovou sekerou a další vlak jel až za půl hodiny, navíc přes Karlovy Vary, takže místo plánovaného příjezdu do prahy 7:40 jsme dorazili až kolem 9:40 rozlámaní a v podstatě bez spánku. Takže kdo se chystáte podobně, promyslete nějakou pokud možno lepší variantu :-)

Pak už probíhalo vše jak mělo, Petra sem informoval o zpoždění a kdy asi dorazíme a on nás pak vyzvedl v Chebu na nádraží. Vyměnit peníze, stavit se pro převozky a jeli sme cca 450km od hranic.
Prodejce je oficiální dealer Volvo, rezervovované auto Volvo V70 2,4D 120kw, Edice sport, cca110.000km, stříbrná metalíza, tmavá polokůže, xenony, parkovací senzory v zadu, el sklopná zrcátka atd. Cena 14.900Eur. Auto v super stavu, prodejce ho fakt perfektně nachystal, klasické vizuální vady, pár škrábanců, lehce podřený disk pravého předního kola od parkování u obrubníku, prostě věci odpovídající stáři auta, podle mě i podle Petra ( nepříjde mi, že by si vymýšlel, podle mě se fakt vyzná ) v dobrým stavu bez problému. Auto sme projeli, vše jsem pak vyzkoušeli a šlapalo jak hodinky, a zatím pořád šlape. Chyběla zadní roleta kufru, řekl sem to Petrovi a prodejce po chvíli donesl asi z jiné ojeté V70 co měli na dvoře jednu a šupl mi ji do kufru - fakt bravo a moc díky Peťo!!!! :Bravo: :Bravo:
Ve finále cca 500 sleva, o kterou sme se podle dohody šábli, zaplaceno, předány dokumenty, natankovat a vyrazit na cestu, ještě sme spolu po pár kilometrech dali wursta a jesli si každej domů.

Sečteno, podtrženo, super bezchybná spolupráce, Petr je zkušenej borec co tomu rozumí, nedělá to první den, Sabina a komunikace perfeltní, vše bylo jak bylo dohodnuto.

Ještě na závěr, v pondělí večer sme dojeli, ve středu kontrola a technická a emise bez problému, jen lehce doladit sbíhavot, uvidím časem na gumách, emise bez problémů, nenaměřeno vůbec nic, prostě 0, prej z toho proste nic nejde 8) pak v pátek ráno na magistrát, byl sem tam brzo a šel sem mezi prvníma, nový český techničák, cca 20min, pak kolem 11 vyzvednout vyplněnej a pak přihlásit, dalších asi 20 min a byl sem vyřízenej, až moc jednoduchý, ale prostě to tak bylo:-)

Díky Petovi a Sabině a mnoho dalších spokojených zákazníků, já spokojen na 100%.


P.
Přílohy
3.jpg
3.jpg (112.42 KiB) Zobrazeno 11006 x
2.jpg
2.jpg (101.31 KiB) Zobrazeno 11006 x
1.jpg
1.jpg (86.25 KiB) Zobrazeno 11006 x

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1194
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#42 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od PLJARDA »

gratuluju , další krasavec v čechách :good:
_________________
VOLVO 760 GLE 2,4TD , 85kw , r.v.88 , modrozelená metalíza
VOLVO V70 2,5 TDI ,103kw , r.v.97 , stříbrná metalíza
bylo-VOLVO V40 , 85kw ,obsah 1,8/16 ventil , r.v.97 , tmavě červená metalíza
bylo- VOLVO S40 , 77kw , obsah 16/16ventil , r.v. 99. černá metla
mob. 731037895

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 9872
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#43 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od hajnej »

stříbrná po faceliftu je krásná barva, před FL se ta stříbrná moc nevyjímá.
gratulace, ať dobře slouží
Naposledy upravil(a) hajnej dne 29 srp 2011 20:36, celkem upraveno 1 x.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Deshi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 3618
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Dolní Roveň
Vůz: V40 1.9D 75kW

#44 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Deshi »

taky gratuluju :-D :)
je pěkná :good:
_________________
Volvo S80 01/2007, 3,2 175kW AWD automat, Summum
Volvo XC70 10/2007, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum
Volvo XC90 08/2008, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum

bylo:
Volvo V40 07/2002, 1,9D 75kW manuál, Sport

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#45 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od Roger »

to je hezka 70ka :good: a bude jezdit v brne, ze?...
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

red_lisak

#46 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od red_lisak »

Dobrý den,
rád bych také přispěl zkušenostmi s manžely Panhansovými.
Rozhodli jsme se s přítelkyní pro Volvo V70II, ale bohužel autům nerozumíme a rozpočet byl napjatý. Auto jsme vybírali od 4000 do 5000 Euro. Auto vybrat nebyl problém, ale zjistit v jakém stavu je, to bylo horší, proto jsme nakonec začali hledat někoho, kdo by nám pomohl.
Přímo zde na fóru jsme našli dobré ohlasy na Petra Panhanse. Hledali jsme a googlili také na různých jiných stránkách a rozhodli jsme se ho kontaktovat.
V krátkosti bych jen shrnul, jak to probíhalo a co se mi (ne)líbilo. Opravdu se mi líbila vstřícnost a trpělivost i když jsme se ptali na "samozřejmé" věci, ale mi tomu opravdu nerozumíme:) Pohotovost a rychlé odpovědi na maily. Naprosto skvělý přístup Petra při prohlídce vozu - auto jsme si prohlédli, zatím co Petr diskutoval s prodávajícím. Opravdu důkladné prověření vozu. Plán B (laptop sebou) pro případ, kdyby vybraný vůz neodpovídal našim představám. Co se nám nelíbilo? Opravdu nemůžeme nic vytknout.
Auto jsme si našli, dokonce jsem zavolal prodávajícímu, jestli je auto ještě k mání, abych Petrovi nedával špatný tip. Když jsem to Petrovi říkal, zeptal se mě, na co že ho tedy potřebuji, jsem si to zařídil téměř sám. Nerozumím technickému stavu vozidla, nemám čas někde shánět ověření o tom, že auto není kradené apod. Myslím, jako celek je to pro mě služba k nezaplacení a rád jsem si za to připlatil.
Už měsíc jsem majitelem Volva V70II 120kW a musím uznat že šťastným majitelem.
Petrovi děkuji...
Přílohy
Volvo.jpg
Volvo.jpg (82.73 KiB) Zobrazeno 10770 x

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 16
Registrován: 12 roků 7 měsíců
Bydliště: Není důležité

#47 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od tezkac »

co to je za rok a na kolik vyšlo?

red_lisak

#48 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od red_lisak »

tezkac píše:co to je za rok a na kolik vyšlo?
Je to rok 2002 a vyšlo na 4300 euro + nezbytná údržba + služby Petra + zrcátko (docela drahý špás:)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Slovensko
Vůz: V50 D4204T 2.0D MMT6

#49 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od švehla »

Veľa spokojných klientov a ani jeden negatívny ohlas zavážili pri výbere Panhansovcov. Aj ja som so Sabinou a Petrom a ich službou nadmieru spokojný. S ich pomocou som si vybral V50, ročník 2008. Jednalo sa o dovoz prvého vlastného auta, niektoré moje otázky boli triviálne. Sabina mi však na maili všetko o dovoze a o preverení auta ochotne a trpezlivo povysvetľovala.
Prvé auto, ktoré som vybral, vyzeralo lákavo pri inzerovanej cene 10000 Eur. Ročník 2009, doplnková výbava, servisná knižka so záznamami o pravidelných prehliadkach, bez záznamov o opravách. Na fotkách žiadne viditeľné poškodenie okrem mierne natrhnutej sedačky. Predajca ho inzeroval ako nehavarované. Sabina však pri preverovaní zistila, že bolo po havárii a rozsiahlej oprave. Druhé vybrané auto už bolo v poriadku, nehavarované, z leasingu, s jasnou históriou.

S Petrom som sa podľa dohody stretol v piatok 25.11. Chebe. Žiadne ponáhľanie sa, pohodovým tempom sme okolo pol 9 vyrazili, aby sme okolo pol 1 mohli byť u predajcu. Auto vyzeralo na prvý pohľad veľmi zachovalé. Petr urobil obhliadku stojaceho auta, popočúval motor, zdal sa mu vo vynikajúcom stave. Predajca nenaleštil motorový priestor a interiér, predával to auto tak, ako ho dostal. Svedčilo to o tom, že nemal záujem na aute nič vylepšovať. Skúšobná jazda bola krátka, Petr hneď po prvých niekoľko sto metroch vedel, že motor, spojka, prevodovka a podvozok sú vo vynikajúcom stave. Vady ako odtrhnuté uchytenie filcového krytu pod priehradkou pred spolujazdcom či prasknutá mriežka masky sú na trojročnom aute bežné a nevadia, keďže neovplyvňujú jazdné vlastnosti. Záverečná kontrola všetkých možných elektronických a ovládacích prvkov skončila Petrovým "Hele, je ti snad jasné, že tady žádnou slevu nesjednáme" :) Inokedy by ma to nepotešilo, no v tomto prípade som bol nadšený - to auto nemalo žiaden zásadný nedostatok. Plácli sme si s predajcom a mohli sme vyraziť na spiatočnú cestu. Po hodine spločnej jazdy sme sa rozlúčili, každý z nás sa vybral preňho kratšou cestou domov.

Pri obhliadke auta bolo vidieť, že Petr už doviezol mnoho áut, a že naozaj vie, čo treba na ojazdených autách skontrolovať a na čo si dať pozor. Jednanie s predajcom mal pod kontrolou. Krátko pred jeho príchodom domov mi ešte zavolal, či je s autom a so mňou všetko v poriadku (auto malo zimné pneumatiky v kufri, bolo obuté do letných a vonku bolo vlhko a okolo nuly).

"Podtrženo, sečteno" - Sabina a Petr sú obaja príjemní ľudia, ktorých služba mne, laikovi, veľmi pomohla a vďaka nim pred domom stojí nádherná čierna V50-ka. A vďaka patrí aj ľuďom, ktorí sa o skúsenosť s nimi podelili na internete.

Rado
Přílohy
26112011112.jpg
26112011112.jpg (72.16 KiB) Zobrazeno 10529 x
_________________
V50 2.0D MY 2009

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1194
Registrován: 13 roků 11 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#50 Dovoz aut (VOLVO) z Německa – Petr Panhans

Příspěvek od PLJARDA »

:good: :good: :good: krasavec , gratulace užij si ho :good: :good: :good:
_________________
VOLVO 760 GLE 2,4TD , 85kw , r.v.88 , modrozelená metalíza
VOLVO V70 2,5 TDI ,103kw , r.v.97 , stříbrná metalíza
bylo-VOLVO V40 , 85kw ,obsah 1,8/16 ventil , r.v.97 , tmavě červená metalíza
bylo- VOLVO S40 , 77kw , obsah 16/16ventil , r.v. 99. černá metla
mob. 731037895
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“