Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#1 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

Lubomír Jochman
Autoslužby ČR
Ostrava - Kunčice
Frýdecká 298/302
PSČ 71900

Tato firma nabízí repasi turba, napíšu své zkušenosti v časové posloupnosti:

- 9.8. jsem poslal 2ks použitého turba včetně svodů a vedení oleje na repasi s tím ať vyberou ten lepší kus a ten druhý mi pak pošlou neopravený zpět (mělo být hotovo do 5 pracovních dnů)
- 15.8. turbo přebrali od PPL
- 22.8. mi poslali repasované turbo zpět a následně odjeli na dovolenou
- 23.8. mi dorazilo repasované turbo, avšak bez příruby na olej a svodů, které jsem posílal v původním balíčku, navíc chybělo turbo originální. Firma měla dovolenou, takže stálo a nedalo se na něm dělat
- 6.9. mi po tel. urgenci doposlali přírubu k výfuku, ale stále chybí druhé turbo a vedení oleje
- dnes máme 13.9., tedy více jak měsíc od chvíle kdy turbo převzali. Telefonicky mi bylo potvrzeno zaslání dílů v úterý 10.9., nicméně stále mi nic nedorazilo

Takže, takhle vypadají "kvalitní" služby této firmy. S autem jsem již měsíc a půl nejel.. Bohužel nikde na netu jsem nenašel stránku kde by někdo něco podobného psal, tak alespoň sem..
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 563
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Vůz: tak třeba trabant
Bydliště: frydlant nad ostravici

#2 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od scoff »

jo jo mnel jsem snim podobny problem a mnesic a pul jsem cekal na repas turba pak jsem jel natvrdo k nemu domu :D
_________________
M.B. R500 amg
V70II D5 7mist:-D
bylo V40 t4
S40 t4
S80 t6
S80 D5
V70II AWD 2,5 LPG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#3 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

Poslední tři týdny jsem v zahraničí, tak pořád volám a volám, furt nic. Příští týden se vracím, tak si asi udělám 200km výlet. Fakt radost. Tohle je opravdu něco šíleného, nechápu jak někdo může takhle podnikat.
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

GDPR_user

#4 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od GDPR_user »

hpridal píše:Poslední tři týdny jsem v zahraničí, tak pořád volám a volám, furt nic. Příští týden se vracím, tak si asi udělám 200km výlet. Fakt radost. Tohle je opravdu něco šíleného, nechápu jak někdo může takhle podnikat.
Jo hlavně že má inzerci co všechno opravuje.

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#5 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od David Patočka »

No jasně, taky mám s tím chytrákem své zkušenosti.

Je to matlal, který to zřejmě všechno obratem kopne do Polska, kde mu to opravují za poloviční cenu, a on to pak sází pitomcům jednou, tak draho.
Já jsem mu svěřil dvě servořízení, které se údajně repasovala. Stálo to 4500,- bez dph a když jsem to rozebral, tak jsem zjistil, že poškozená část je stále poškozená, a řízení fungovat nebude.
Poslal jsem to zpět, a po měsíci mi to přišlo, a bylo to odborně rozklepáno důlčíkem, takže jsem to zahodil a už na něj se..u :twisted:

Koukněte na jeho stránky, co všechno on šikula neumí opravit...a na všechny značky bez rozdílu....tak to jsem břídil a vy taky. :D
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#6 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

Přiruba na olej mi po týdnu urgencí došla, tak alespoň můžu nechat auto dokládat a v brzké době bych se snad i projet..
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12090
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#7 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od Urvanej »

Až ti odejde ta kvalitně udělaná repase (kéž se ti to nestane), tak zkus rema turbo. Rychlí, ochotní a po telefonu vždy v pohodě. Zatím co mohu vizuelně posoudit, tak odvedená práce vypadá dobře. Bohužel jsem vrtuli stále ještě nenamontoval, protože nemám pořádný aktuátor. :-(
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#8 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

Já zkoušel turbocar v Bíteši, ale vůbec mi tam tento typ turba nebyli schopni udělat, je to turbo IHI VJ20, nedělá to bohužel každý. Ale díky za kontakt, pokud by odešlo, vyzkouším. S autem našetěstí moc nenajezdím, je to hobby car, spíš na vyblbnutí, tak doufám že to nebude v brké době třeba dělat znovu.
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

GDPR_user

#9 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od GDPR_user »

hpridal píše:Já zkoušel turbocar v Bíteši, ale vůbec mi tam tento typ turba nebyli schopni udělat, je to turbo IHI VJ20, nedělá to bohužel každý. Ale díky za kontakt, pokud by odešlo, vyzkouším. S autem našetěstí moc nenajezdím, je to hobby car, spíš na vyblbnutí, tak doufám že to nebude v brké době třeba dělat znovu.
Pokud by jsi chtěl,mám možnost nechat udělat.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#10 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

Díky to je super, obrátím se jak bude třeba, ve Volvu mám nějaké Taiwan turbo TD04HL-19T a v Mazdě toto opravené, jedno z nich se stopro zase brzy vysype :)
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#11 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od dali »

hpridal píše:Díky to je super, obrátím se jak bude třeba, ve Volvu mám nějaké Taiwan turbo TD04HL-19T a v Mazdě toto opravené, jedno z nich se stopro zase brzy vysype :)
Jen ze zvědavosti, co to je za Mazdu? 323 Turbo 4wd?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#12 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

jj, 323 GTX, 1.6 turbo, ještě ten starý model (bez Haldexu)

Obrázek
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#13 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od dali »

V saffronu :D :good: Dokážu si představit, že proti 850 je to úplně jinej druh zábavy, a věřil bych že i podstatně levnější.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 55
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 850 T5
Bydliště: Brno

#14 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od hpridal »

No narozdíl od 850 se s tímhle dá jezdit i do zatáček :) Musím sebekriticky přiznat, že když jsem si myslel že s dvojkolkou umím jezdit zatáčky rychle, tak tohle mě přesvědčilo, že jsem úplná lama, zatím teda spíš seznamování a hledám limity. Mám to relativně chvíli, bohužel měsíc a půl z toho nejezdím díky výše zmíněné firmě, snad už to ale brzy povede ke zdárnému konci...
_________________
bylo: C70 T5
bylo: 850 T5 1993 BSR Stage2, TD0HL-19T @1.3bar, "3" downpipe, R-svody, 297hp/450Nm. LPG @ 0,5bar
je: Nissan Leaf (ale tu je to sprosté slovo)

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13063
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#15 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od raolsa »

A hele, na podobnou potvoru jsem kdysi zesiloval zadní ramena. :D Ty původní jaksi nevydržely nápor rzi. :D
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 325
Registrován: 14 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: 9-3 V6 Aero Maptun stage 1

#16 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od tomik T5 »

mazdička je fajn,já měl novější generaci-323 GTR,r.v 92,1840ccm,turbo jak prase,stálá čtyřkolka-žádnej haldex,prošlápnutí plynu v zatáčce znamenalo krásnej přetáčivej smyk,v zimě jsem měl hubu od ucha k uchu furt,paráda! jednou jsem na travnatý ploše letiště zkoušel kolečka vítězů jako na rally,a po pár kolečkách,kdy se auto točilo na místě jako když má mezi sedačkama zapíchlou trubku,kolem který se otáčí,jsem se poblil :bad: veselejší auto jsem nikdy neměl,snad jen civici mohly konkurovat...
_________________
bylo 850 T5 estate 1995 sazka edition
bylo V 40 T4 1999 adusum
bylo V 70 T5 1999 sazka edition
je 9-3 V6 Aero 2007 maptun stage 1

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 849
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Zlaté Hory
Vůz: ......
Bydliště: Zlaté Hory

#17 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od cuhan »

Jen je velká škoda,že ty Mazdy tolik hnijou.. :)
_________________
Saab 9-3 1.8T 110Kw
Smart fortwo 0.8cdi 30kw
Toyota Celica 1.8
Mercedes W220 S500 Long 225Kw
Mini Cooper Countryman 1.6D

kout.jk

#18 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od kout.jk »

Čau chlapi,
já si nechal repasovat diferenciál,
sice ho udělal rychle (týden), ale po namontování, nalití originál oleje a ujetí 30km se olej v něm začal vařit, téct a po vypuštění zbytku přepálenýho oleje v něm jsou kovové piliny.
Prý se v něm něco stalo a mám to poslat zpátky na reklamaci. Jenže za demontáž (VW Touareg) + origo olej platím 4000,- a když se to moc nepovedlo jednou, kde je napsáno, že se to povede podruhý :evil:

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#19 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od David Patočka »

Jsou to prach obyčejný prasilové, kteří našli díru na trhu v tom smyslu, že všichni hledají spásné řešení, mezi novým dílem, a krámem vytaženým z bláta vrakoviště.
Když se podíváš na jejich všeobecnou nabídku, na všechno máme všechno, a to co nemáme, umíme taky.
Prostě to hoď za hlavu, sežeň si jiný diferák a pana Jochmana musíš pověsit za koule do průvanu a vymlátit z něj peníze zpátky, tada pokud na to máš čas a náladu.
No, a z toho on těží :ROFL:
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

kout.jk

#20 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od kout.jk »

Tak nakonec jsem nemusel podnikat nějaký "násilí" - stačilo dokázat, že chyba byla na jeho straně (nebo lépe řečeno na straně toho, kdo to dělal) a vrátil mi peníze + navíc ty za jednu zbytečnou demontáž a montáž!!!! Možná jsem měl jenom smůlu a pár lidí se mnou, ale opravdu chtěl situaci řešit k mé spokojenosti. Takže za sebe na něj nemůžu házet špínu. Jednání s nim je OK, telefon zvedne kdykoliv, domluvy platí, takže závěrem můžu říct, že se chyba stát může. Pouze zamrzí, že jsem to vyhrál zrovna já :)

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#21 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od David Patočka »

No vidíš, jakej je to nakonec brouček, miláček, tůdleten pan Jochman.
Necháme to asi na názoru každého spotřebitele jeho polských repasovaných odpadků, já osobně si to teda radši vyřídím sám s Polákama, a za poloviční polskou cenu, nemusím živit Jochmana a vytloukat z něj peníze zpět.
Z mojí strany to byl taky experiment a taky jsem skočil kretenovi na špek, umí všechno a zadarmo.
Klasickej Těšínskej překupník, kterej umí polsky a má kancelář v kočárkárně.
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

kout.jk

#22 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od kout.jk »

No, já polsky neumim , nevim, kam bych to tam posílal, ale po zkušenosti do polska už ne. Jochmanovi vůbec nemam za zlý co dělá, vždyď to může dělat každej a když je poptávka tak proč by nebyla nabídka. A každej se živí tak, jak umí. Já si radši příště připlatim a budu to mít bez nervů - ale když někdo na to připlacení nemá, polsky neumí, nemá kontakty, tak proč ne.
(mimochodem zkuste sehnat v ČR firmu, která vám zrepasuje diferenciál na touarega - neuměj to ani v VW pouze nový za 84000,- a zbytek mi odpovídali, že mi s tímhle nepomůžou :unknown: (nakonec mi pomohl pan Fuchs ze Svitav)

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#23 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od David Patočka »

....ve VW to neumí úmyslně, na co ti budou něco opravovat za pár tisíc, navíc s rizikem, že se to nepovede.
Když ti můžou nadělit novej, s jasným ziskem 25 000,kč a mají dvouletou záruku, jako ty :lol:

Já taky spravuju diferenciály, úhlovky, automaty a motory.

Nejen proto, že mám rád adrenalin, ale proto, že lidi na nové věci za ranec nemají,
a jejich dvanáctileté auto by se muselo sešrotovat, protože diferák za 70 tis. je asi blbost.
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2
Registrován: 4 měsíce
Bydliště: Prostějov
Vůz: M235i

#24 Varování - zkušenosti s autodíly Jochman Ostrava

Příspěvek od MartyyCz »

Dobrý den , shánim lidi co podvedl ,zmastil mi prevodovku na passata b5.5 ,dluzi mi i s namontovanim a vymontovanim ,diagnostikama,plus olej a pravnik asik 65k.
Kdyztak piste na email blahunek.mar@seznam.cz
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“