Právě je 27 kvě 2019 01:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 29 dub 2019 19:01 

Vůz: V70 II 2,5T AWD AT
Já taky procházím co všechno potřebuji, abych udělal osobní předání na srazu ( Snad to bude možné ).

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 dub 2019 21:24 
Profi prodejce

Vůz: 850 T5R na dvackách :-)
Jakub Svoboda : OK, budu se těšit.

Warcz : možné to určitě je, jen to potřebuji vědět s předstihem.

MitsuDíly - náhradní díly Mitsubishi - VéVéVé.mitsudily.cz

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2019 09:03 

Vůz: xc60 D5
Nechci nikomu uškodit ani pomluvit, jde o reánou zkušenost o které raději příliš nepřemýšlím abych se nevytočil, jen považuji za přínosné zveřejnit...

Měl jsem na XC60 závadu. Divnou...krátce po rozjezdu něco jakoby cuklo, ne vždy jen někdy a během jízdy se to naprosto nepředvídatelně opakovalo i při zrychlování i brždění, zejména plynulejším. Šlo s tím jezdit, jen to bylo nepříjemné pocitově. Nemohl jsem na to přijít, auto bylo kvůli tomu ve 3 servisech vč. AV, nic se nepodařilo najít. Cca měsíc předtím přitom bylo v AV kde měnili všechno možné na podvozku aby byl v pořádku, což byl, až do dne kdy auto začalo divně cukat - polovice vzala asi hodně rychle retarder...

Auto potřebovalo novou STK, už jsem si nevěděl rady, řekl jsem polovici ať odveze auto do průhonic ať tam udělají STK a kouknou při té příležitosti na podvozek na válcích a nechá jim to tam tak dlouho dokud to neodstraní. Věděli, že když budou něco měnit maj volat. Za 2 dny volali polovici, že to cukání je asi nejspíš zadníma pružinama, že jedna je prasklá. Řekl jsem jim OK pokud je prasklá obě vyměňte, upozornil jsem že nemám rád řešení „je to asi nejspíš tím, vyměníme uvidíme“.

Za 2 dny volali polovici, že STK je hotová a pružiny vyměněné, ale že to cukání se výrazně zhoršilo, že se s tím skoro nedá jet. A že koukali znova na podvozek a že tam jsou daný špatný díly a je špatný tlumičový uložení.Cože? Tak jim volám sám ptám se jak je to možný, oni že se to asi na těch válcích nějak rozhodilo a že koukali na podvozek a že je vidět že to bylo na servisu u kdovíkoho a že jsou použitý špatný díly. Prosím vysvětlete mi pojem špatný díly...pane jsou tam neoriginální díly a my máme zkušenost že tyto problémy bývají tím. Osobně bych doporučil vyměnit ty neoriginální ramena a tlumičový uložení je taky horší (auto má 145tkm)...snad to pak přestane (cca 25K+).

Volám tedy a píšu do AV kde mi říkají... nene, na Vaše auto jsme použili lemforder a to je OK, domlouvám tedy že na to kouknou a pokud je to vadným dílem reklamuji, pokud to bude opotřebením akceptuji cenu.

Volám tedy do průhonic že si auto vyzvednu a když je tedy cukání způsobeno vadným dílem, vyřeším si to tam kde mě vadný díl namontovali...PÁNOVÉ A DÁMY...jenže ono to auto necuká, nic nedělá jede úplně jak nový už cca 3tkm..., takže jsem do AV ani prudit nejel protože nebylo proč...považuju ale za nutný zdůraznit, abyste si dali pozor co Vám v autorizáku povědí o stavu auta a nutnosti výměny dílů. Plus je, že na závadu přišli a odstranili ji, ale následný pokus "autorizovaně" vyjebat se zákazníkem to jaksi zastiňuje.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2019 13:33 

Vůz: V70II
A bylo to teda jen tou pružinou? Nějak jsem z toho nepochopil jakou závadu Průhonice odstranili...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2019 17:48 

Vůz: xc60 D5
ahoj ano ukázalo se že to bylo prasklou zadní pružinou. co mi těžce vadí je ale to, že jim ale není trapno se pokusit ojebat klienta a ještě pomlouvat práci jiného servisu.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2019 18:04 

Vůz: XC 70 2.4D 120kw 2005
Cokoliv na autě dělá kamarád a sem vždycky u toho. Je mi jasný, že na to někdo nemá čas, nebo nechce, ale tohle odpadá...

A zrovna Průhonice mam kousek :bad:

By to chtělo se tam zajít poptat...

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]